Каталог товарів

Світильник в коридор


Популярні товари

Люстра лофт стельова LED 68W WW COF (BL-949С/3)
Відправимо сьогодні
Люстра лофт стельова LED 68W WW COF (BL-949С/3)
9299.00грн.
Світильник настінно-стельовий світлодіодний накладний BL-936С/76W COF
Світильник настінно-стельовий світлодіодний накладний BL-936С/90W COF

Показано від 1 до 40 з 1336 (всього сторінок: 34)

Світильники для коридору - Найчастіши питання

Яких стилів сьогодні вибирають світильники для коридору?

Для житлових і офісних приміщень вибирають моделі, які розкривають переваги інтер'єру, підкреслюють їх. Це можуть бути як моделі класичних (світильники в коридор стилю прованс, бароко, палацовий), так і сучасних (світильники в індустріальному стилі, а також лофт, мінімалізм) течій. Часто вибирають функціональні і недорогі світильники.

Які лампочки краще купити для світильника в коридорі і чому?

Найкраще для освітлення коридору підійдуть лампочки розжарювання з теплими або нейтральними відтінками свічення – вони створюють приємну атмосферу і не подразнюють очі. Світлодіодні лампочки відмінно поєднуються зі світильниками сучасних дизайнів – їх характеристики дозволяють вибирати рівень яскравості і температуру світіння.

Які світильники для коридору зараз популярні?

Найбільш популярні – сучасні точкові світильники, а також споти, трекові моделі, з якими легко вибрати напрямок світла. Вони відмінно підходять для створення додаткового, зонального освітлення. Модний тренд – LED стрічки: розміри і особливості монтажу стрічок дозволяють реалізовувати будь-які сценарії освітлення.

Який світильник вибрати для коридору в офісі?

Для коридору офісного приміщення вибирайте функціональні LED світильники, споти (з вибором напрямку світла) і компактні точкові світильники простих форм. Найбільш практичні – моделі сучасних стилів. Адміністративні будівлі воліють до растрових і лінійних світильників.