Каталог товарів

Растрові світильникиСвітильник світлодіодний растровий офісний AST/R 218 призначений для застосування в офісних приміщеннях, навчальних закладах, школах і лікарнях. Модель має міцний металевий корпус із захистом лампи...


Цоколь: G13

Стельовий світильник для люмінесцентних ламп. Його корпус виготовлений з литого алюмінію, а захисний екран – з білого пластику. Світильники з такими лампами зазвичай використовуються для освітле..


Клас захисту: I / Потужність: 72W / Тип лампи: Люмінесцентна, Світлодіодна / Монтаж: Армстронг / Цоколь: G13

Світильник OTR/R 236/595/ належить до освітлювальних приладів відбивного типу. Він призначений, в першу чергу, для монтажу в підвісні стелі типу Армстронг. Розміри корпусу розроблені таким чином, щоб ..


Монтаж: Армстронг / Цоколь: 2G7

Світильник OTM 236/595/ призначений для монтажу в стелі типу Армстронг, що складаються з квадратних сегментів такого ж розміру. Він зручно вбудовується в них, не виступає над поверхнею і не забирає ко..


Монтаж: Армстронг / Цоколь: 2G7

Світильник OTF 155 призначений для монтажу в стелі типу Армстронг, що складаються з квадратних сегментів такого ж розміру. Він вбудовується в них, не виступає над поверхнею і не забирає корисного прос..


Монтаж: Армстронг / Цоколь: 2G7

Стельовий вбудований світильник PTF 414 зерк.перф. призначений в першу чергу для стель типу Армстронг. Його габарити ідеально вписуються в квадратні сегменти і не виступають над поверхнею. Такі пристр..


Монтаж: Армстронг / Цоколь: G5

Накладний стельовий растровий світильник на чотири люмінесцентні лінійні лампи. Його корпус виготовлений з литого алюмінію. Решітка таже алюмінієва, вона призначена для захисту ламп від випадкового ви..


Потужність: 72W / Тип лампи: Люмінесцентна / Монтаж: Накладний / Цоколь: G13

Замовити WRS/R 418/595/ світильник растровий врізний легко і просто, достатньо точно вибрати модель і купити її в пару кліків!..


Монтаж: Армстронг / Цоколь: G13

Купити OTX 236 світильник растровий врізний можна на нашому офіційному сайті Брілле...


Монтаж: Армстронг

Під час купівлі OTK/R 418/595/ світильника растрового врізного якість і довговічність додається. Торгова марка Брілле ставить високий стандарт для освітлювальної техніки і периферійних товарів...


Монтаж: Армстронг / Цоколь: G5

Растровий люмінесцентний світильник з корпусом з литого алюмінію. Решітка призначена для того, щоб відображати і розсіювати світло, а також для захисту ламп від випадіння та випадкових механічних пошк..


Клас захисту: I / Потужність: 56W / Тип лампи: Люмінесцентна / Монтаж: Армстронг / Цоколь: G5
Світильник растровий врізний вбудований Релакс 2х36W
Світильник растровий врізний вбудований Релакс 2х36W

Світильник растровий врізний Релакс 2х36W виготовлений з пластику і металу. Рекомендована потужність ламп становить 36W. Висота світильника – 80 мм, довжина – 1235 мм, а ширина – 290..


Потужність: 36W / Тип лампи: Люмінесцентна, Світлодіодна / Монтаж: Вбудований / Цоколь: G13
Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)

Растровый светильник - Частые вопросы

Чи можна використовувати растрові світильники в приміщеннях з низькими стелями?

Так, можна. У растрових світильників накладного монтажу невелика висота – 77-105 мм, тому вони відмінно підходять для приміщень з низькими стелями. У приміщеннях з підвісними стелями світильники монтуються в застельовий простір.