0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Світильники накладні стельові led


В категорії немає товарів


Світлодіодні стельові накладні світильники

Багато LED світильники накладні стельові мають невелику висоту, це є додатковою перевагою при виборі освітлення для приміщень зі стандартними стелями 2,7 м. У мережі магазинів Брілле представлені кілька видових лінійок такої світлотехніки.
  • Накладні стельові ЛЕД світильники у вигляді тарілки або перевернутої чаші – надійні моделі з висотою від 125 мм, плафон яких може бути виготовлений із металу, пластику, рідше – зі скла. Потужність таких виробів – від 12 до 40 Вт.
  • Стельові ЛЕД люстри з пультом – сучасний варіант для центрального освітлення спальні, вітальні, кухні. Великий діаметр закритого плафона із пластику або скла забезпечує відмінний розподіл світлового потоку. За допомогою пульта дистанційного керування легко і просто перемикати режими роботи пристрою.
  • Декоративні моделі, що складаються з геометричних фігур. Трендовий ЛЕД стельовий світильник накладний з декоративної серії – це не просто джерело світла, а важливий елемент дизайну інтер'єру. Світлодіоди знаходяться у металевому корпусі, зверху захищені міцним пластиком, що пропускає промені. На одній підставі може кріпитися кілька кіл, квадратів або прямокутників. Є варіант, де до основи, закріпленої на стелі, кріпляться круги та прямокутники на тросиках.
  • Тонкі світлодіодні стельові накладні світильники також можна купити у нас. Особливою популярністю користується лінійка смарт моделей з дистанційним керуванням, їх висота складає всього 74 мм, потужність цих приладів досить пристойна - до 450 Вт. Світильник активується за допомогою QR-коду або підключення до мережі.
  • Складові моделі – накладні стельові ЛЕД світильники, що складаються з кількох об'ємних джерел світла. Підійдуть для офісних та житлових приміщень. Можна підібрати варіанти з різною потужністю від 40 до 240 Вт. Чудово виглядають на стінах як світловий декор.
Крім цих серій світлодіодних світильників з накладним монтажем можна знайти оригінальні поворотні варіанти, споти, накладні ЛЕД панелі. Останні ідеально підійдуть для офісу. Вони легко встановлюються на будь-яку поверхню і демонструють відмінне освітлення при споживанні електроенергії. В інтернет-магазині Бріллі можна купити стельові накладні ЛЕД світильники для житлових та комерційних приміщень. У нас є багато моделей із суворим дизайном, які підійдуть для навчальних закладів, адміністрацій, технічних центрів. Приходьте до наших магазинів офлайн, вибирайте світильники, подивіться, як вони працюють. Будь-яку модель можна замовити із доставкою.

led стельові накладні світильники - Часті питання

Як визначити потужність світлодіодного накладного світильника для певного приміщення?
Розрахувати потужність можна за спеціальною формулою, де враховується площа приміщення, висота стель і норми освітлення.
У яких приміщеннях застосовують накладні світлодіодні світильники?
Такі освітлювальні прилади підходять для всіх житлових та багатьох комерційних приміщень. Якщо правильно підібрати потужність та дизайн, їх можна встановлювати у вітальні, на кухнях, у коридорах та холах. Накладні моделі підійдуть для шкіл, садків, офісів, невеликих магазинів та медичних закладів.
Чи можна використовувати накладні світлодіодні світильники для освітлення відкритих приміщень: терас, вхідної зони, парковок?
Можна, але для цього підійдуть тільки моделі з високим рівнем захисту корпусу – з IP33 і вище.
Чи потрібно міняти лампочки у світлодіодних стельових накладних світильниках?
Не потрібно. Ці освітлювальні прилади виготовлені із вбудованими діодами, які не перегорають.
Яка економія електроенергії виходить після установки ЛЕД світильника?
У порівнянні зі світильниками з лампами розжарювання світлодіодні моделі споживають у 7-8 разів менше електроенергії.
Розгорнути