Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Шинопровід HD-17TR/2m BK 2м

  • В наявності: 1398
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  L8-015
Характеристики товара: Висота - 20mm / Довжина - 2000mm / Потужність - 100W / Призначення - Для Трекових світильників / Додаткові характеристики: Гарантія - 3 місяці / Група товарів - Шинопровід / Колір - Черный / Монтаж - Накладний / Форма - Прямокутна / Ширина - 40mm / смотреть все

Шинопровід HD-17TR/2m BK призначений для встановлення трекових світильників. Його використовують для організації освітлення у торгових залах, виставкових та інших приміщеннях, де необхідно змінювати розстановку освітлювальних приладів. Систему шинопроводу можна підвішувати на будь-яку висоту, створювати незалежні групи світильників і навіть вбудовувати в стіну чи стелю. Кріпити шини для трекових світильників можна не тільки до стелі або стіни, а й до похилої поверхні.
Шинопровід HD-17TR є однофазним. У системі однофазного шинопроводу використовується одна фаза змінного струму (220В) та нульовий провід. Живлення передається по всій довжині дроту і світильники можуть бути підключені в будь-якому місці. Це дозволяє легко змінювати конфігурацію освітлення, переміщувати світильники та додавати нові світильники, без необхідності встановлення додаткових електричних ліній. Завдяки цьому шинопроводу можна спорудити складну систему світильників, які зможуть максимально яскраво висвітлити потрібне приміщення.

Для встановлення шинопроводу вам знадобиться кілька комплектуючих, які можуть відрізнятися в залежності від конкретної системи. В цілому для даного шинопроводу необхідні з'єднувачі, які використовуються для з'єднання двох або більше секцій шинопроводу в системі освітлення на треку. З'єднувачі бувають прямими – арт. L8-016, арт. 48-096, перехресними – арт. L8-019 та кутовими - арт. L8-017.
Кріпильні елементи, які використовуються для кріплення шинопроводу до стелі або стіни можуть включати також тримачі, гвинти, шурупи, анкери і т.д. Важливо звернути увагу на конкретні вимоги для комплектуючих конкретної системи та дотримуватись відповідних інструкцій з монтажу та встановлення.

Більш детально ознайомитись з тим, як підключити трековий світильник можна тут.

Характеристики товара
Висота 20mm
Довжина 2000mm
Потужність 100W
Призначення Для Трекових світильників
Додаткові характеристики
Гарантія 3 місяці
Група товарів Шинопровід
Колір Черный
Монтаж Накладний
Форма Прямокутна
Ширина 40mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Серія

Супутні товари

Аналоги

Показати ще