Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Бактерицидний світильник акумуляторний FLF-49/2,5W BK USB

  • В наявності: 81
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  45-011
Основні Характеристики: Змінне джерело світла - Так / Характеристики товара: Вид - Бактерицидні / Висота - 160mm / Довжина - 56mm / Кількість джерел світла - 1 / Матеріал - Пластик / Напруга - 5V / Потужність - 2.5W / Тип лампи - Люмінесцентна / Додаткові характеристики: Колір - Черный / смотреть все

Бактерицидний світильник FLF-49/2,5W BK USB – портативна модель, яка призначена для очищення повітря, води, робочих поверхонь. Такі моделі ефективні в боротьбі проти вірусів, бактерій, цвілі; застосовуються як інструмент профілактики вірусних захворювань. Бактерицидний світильник допоможе захистити вас і ваших близьких від сезонних захворювань та епідемій. Оснащений акумулятором об'ємом 1000 mAh, що дозволяє проводити дезінфекцію в місцях, де відсутня можливість під'єднатися до електромережі. Заряджається від USB. Час зарядки – 2-3 години, заряду вистачає на 2 цикли роботи по 30 хв. кожен. Компактні розміри дозволяють носити в рюкзаку, жіночій сумочці. Решітчастий плафон захищає випромінювач від пошкодження. Площа для ефективної обробки: 3 м². На час роботи рекомендується не допускати в приміщення людей та домашніх тварин, після дезінфекції приміщення слід провітрити.

Для вмикання пристрою:

1. Зарядіть світильник, під'єднавши його до комп'ютера або павербанку через USB кабель. Після підключення заблимає червоний індикатор.

2. Натисніть на кнопку включення, через 2-3 сек. індикатор починає блимати синім.

3. Лампа починає світити автоматично через 30 сек.

4. Після 30 хв. роботи світильник автоматично вимикається.

Основні Характеристики
Змінне джерело світла Так
Характеристики товара
Вид Бактерицидні
Висота 160mm
Довжина 56mm
Кількість джерел світла 1
Матеріал Пластик
Напруга 5V
Потужність 2.5W
Тип лампи Люмінесцентна
Додаткові характеристики
Колір Черный
Лампа в комплекті Так
Напрямок світла В сторони
Ступінь захисту оболонки IP20
Технічні особливості З USB, З акумулятором
Форма Циліндрична
Ширина 46mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Аналоги