Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!
Каталог товарів

Світильник вуличний E27 IP44 DS DGY (GL-131)

  • В наявності: 58
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  34-457
Основні Характеристики: Змінне джерело світла - Так / Характеристики товара: Висота - 800mm / Діаметр - 167mm / Кількість джерел світла - 1 / Матеріал - Метал / Напруга - 230V / Потужність - 23W / Призначення - Для Парку, Для Саду / Тип лампи - Розжарювання, Світлодіодна / Додаткові характеристики: Гарантія - 12 місяців / смотреть все

Вуличний світильник GL-131 DS DGY виконаний в сучасному стилі. Виготовлений з металу, світильник прослужить протягом багатьох років, не втративши свою актуальність. Конструкція світильника складається з невисокої ніжки та одного плафона, прикріпленого до металевої підстави. Джерелом світла в ньому служить одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 23 Вт, а розрахований він для роботи в мережі змінного струму з номінальною напругою 230 В. За допомогою даного освітлювального приладу ви зможете об'єднати красиве з корисним. Для цього замість традиційної лампи розжарювання ви зможете використовувати енергозберігаючу лампу або, ще краще, світлодіодну.

Радимо звернути увагу на місце встановлення світильника, оскільки постійний полив або застосування хімічних добрив може спричинити корозію корпусу та призвести до пошкодження світильника, внаслідок чого є ризик виникнення несправності, втрати функціональності та виходу з ладу електронних компонентів. У разі встановлення світильника в місцях з постійним поливом та застосуванням хімічних добрив магазин не несе відповідальності за можливі пошкодження та не здійснює гарантійне обслуговування.

Основні Характеристики
Змінне джерело світла Так
Характеристики товара
Висота 800mm
Діаметр 167mm
Кількість джерел світла 1
Матеріал Метал
Напруга 230V
Потужність 23W
Призначення Для Парку, Для Саду
Тип лампи Розжарювання, Світлодіодна
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Група товарів Садовий ліхтар
Колір Сірий
Лампа в комплекті Ні
Монтаж Накладний
Стиль Сучасний
Ступінь захисту оболонки IP44
Тип Ліхтарні стовпчики 140см
Форма Кругла
Цоколь E27
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також

Серія

Супутні товари