Каталог товарів

ВимикачіПоказано від 1 до 40 з 237 (всього сторінок: 6)

Вимикачі різного типу пропонує мережа магазинів Брілле. Сучасні якісні моделі потрібні для керування освітлювальними пристроями. За допомогою клавішних вимикачів можна вмикати та вимикати люстри й світильники, що мають різну кількість джерел світла. Вироби призначені для використання в житлових, офісних торгових та адміністративних приміщеннях. Можна вибрати вимикачі накладного типу або ті, що вбудовуються.

Вимикачі – це елемент електрофурнітури, без якої не можна організувати нормальне освітлення в приміщенні. Величезний асортимент різноманітних вимикачів Брілле дозволить вибрати оптимальний варіант серед:

  • одноклавішних;
  • двоклавішних;
  • триклавішних моделей.

Вимикачі з різною кількістю клавіш призначені для керування однією, двома чи більше групами світла. Всі моделі виготовлені з термостійкого пластику, мають компактні розміри. Вироби досить прості в монтажі, відрізняються лаконічним дизайном, виконані в білому, чорному, коричневому, сірому, сріблястому та інших кольорах. Вимикачі розраховані для роботи в мережі з номінальною напругою 220 В.

Прохідні вимикачі потрібні для керування світильником з двох різних місць. Перехресні чи проміжні – для керування одним навантаженням з багатьох місць. Кнопкові вимикачі використовують при встановленні двірного дзвоника. Димери потрібні для регулювання яскравості світлового потоку. До вимикачів можна підібрати декоративну рамку потрібного розміру й кольору.

Всі описи та фото вимикачів різного типу – на сайті www.brille.ua. Тут можна швидко оформити замовлення товару, поставити питання консультантам. Всім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Також Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Вимикачі – Часті питання

Скільки коштує вимикач в мережі магазинів Brille?

Ціна одно- або двоклавішного вимикача в мережі магазинів Брілле – від 17 грн. Середня вартість вимикача, який підійде до сучасного інтер’єру – від 59 до 119 грн.

Які типи вимикачів пропонують в магазинах Брілле?

В мережі магазинів Брілле пропонують одно-, дво-, триклавішні вимикачі, димери та вимикачі зі шнурком.

Які товари можна купити у 2024 році в групі вимикачі?

У 2024 році в Brille часто купують:

  • Вимикач двохклавішний NB-2V BK чорного кольору
  • Вимикач одноклавішний RB-1V білого кольору
Які товари у групі вимикачі найпопулярніші?
  • Настінний одноклавішний вимикач TB-1VL White білого кольору
  • Бюджетний двоклавішний вимикач MB-2V WH білого кольору
  • Вимикач на три клавіші GUNSAN VISAGE з підсвіткою