Каталог товарів

ДимерПоказано від 1 до 25 з 25 (всього сторінок: 1)

Світлорегулятор або димер – це прилад, який відповідає за налаштування рівня яскравості джерела світіння. Світлорегулятори, представлені в магазинах мережі Брілле, дозволяють оптимізувати витрати електроенергії й забезпечити якісне освітлення приміщень. Димери можна встановлювати для регулювання освітленості в житлових та комерційних приміщеннях, готелях, кафе, ресторанах. Плавне регулювання зробить освітлення м’яким і розсіяним.

Простий поворотний світлорегулятор, який вам запропонує кожен магазин Brille, дозволить робити освітлення, яскравим, менш яскравим, приглушеним. Сучасні пристрої можуть бути з різним типом керування:

 • поворотні – освітлення й інтенсивність регулюється поворотом ручки;
 • кнопкові – керування за допомогою кнопок;
 • поворотно-натискні – вмикається натисканням, регулюється повертанням;
 • сенсорні – керуються дотиком до панелі;
 • дистанційні – пультом ДК або через Wi-Fi.

Поворотними димерами керувати світлом дуже легко, слід просто поставити ручку приладу на потрібну позначку. Кнопковими – ще простіше, до поворотно-натискних теж швидко звикаєш. Сенсорний світлорегулятор – це сучасна версія, яка керується дотиком пальців до вимикача. Використання освітлення з димером не тільки зручно, а й практично, цей пристрій сприяє економії електроенергії.

Світлорегулятор складається з металевого супорта, пластикового корпусу і рухомого перемикача. Його внутрішні деталі виготовляють з термостійкого пластику. Моделі випускають з посрібленою контактною групою, яка забезпечує надійне з’єднання. Можна використовувати для регулювання світлового потоку, який генерують лампочки різного типу – розжарювання, галогенні, ККЛ, світлодіодні. Найпростіший механізм регулювання у димерів для ламп розжарювання: вимірюється напруга, яка сприяє мінімальному розігріву лампочок. Висока функціональність світлорегуляторів дозволяє застосовувати їх при оснащенні системи «розумний дім».

Всі описи та фото світлорегуляторів різного типу – на сайті www.brille.ua. Тут можна швидко оформити замовлення товару, поставити питання консультантам. Всім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Також Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Світлорегулятори – Часті питання

Скільки коштує світлорегулятор в мережі магазинів Brille?

Ціна світлорегулятора в мережі магазинів Брілле від 139 до 1799 грн.

Для чого потрібен димер?

Димер – функціональний й сучасний елемент керування освітленням. Крім вмикання та вимикання джерела світла, він може регулювати тон і яскравість світлового потоку.

Які типи димерів пропонують в магазинах Брілле?

В мережі магазинів Брілле пропонують шнури з димером, поворотні, поворотно-натискні та сенсорні.

Які товари можна купити у 2024 році в групі світлорегулятори?

У 2024 році в Brille часто купують:

 • Димер WB-1D Grey – розрахований на максимальну потужність 300 Вт
 • Димер Q600 – сенсорна модель
 • Світлорегулятор в збірці 400 Вт 2251 UCGL-92-507
Які товари в групі світлорегулятори користуються сьогодні високим попитом?

Високим попитом в магазинах Brille користуються:

 • Димер WB-1D wh – модель білого кольору, 500 Вт
 • Шнур з димером P-3D black
 • Димер чорний NB-1D bk