0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Системи З'єднання КабелюКлема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, підключення люстр, світильників 0,08-2,5мм² 4мм²

Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, підключення люстр, світильників 0,08-2,5 мм 4 мм — це сполучна 5-провідна клема з натискним важелем і макс.експлуатаційною температурою 85 г..

Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, універсальна 0,2-4мм² прозора
Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, універсальна 0,2-4мм² прозора
Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, універсальна 0,2-4мм² прозора
Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, універсальна 0,2-4мм² прозора

Клема WAGO 5-контактна для розподільних коробок, універсальна 0,2-4мм² прозора — це універсальна сполучна 5-провідна клема зі з'єднанням CAGE CLAMP®. Номінальна напруга становить 400 V/4 кВ, допустими..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 2X2,5 прозора/біла, без пасти
Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 2X2,5 прозора/біла, без пасти

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 2X2,5 прозора/біла, без пасти — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені п..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 2X2,5 прозора/біла, з пастою

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 2X2,5 прозора/біла, з пастою — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пастою ..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 3X2,5 прозора/помаранчева, без пасти

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 3X2,5 прозора/помаранчева, без пасти — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 3X2,5 прозора/помаранчева, з пастою

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 3X2,5 прозора/помаранчева, з пастою — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені ..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 4X2,5 прозора/червона, без пасти

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 4X2,5 прозора/червона, без пасти — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пас..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 4X2,5 прозора/червона, з пастою

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 4X2,5 прозора/червона, з пастою — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені паст..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 5X2,5 прозора/жовта, без пасти

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 5X2,5 прозора/жовта, без пасти — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пасто..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 5X2,5 прозора/жовта, з пастою

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 5X2,5 прозора/жовта, з пастою — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пастою..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 8X2,5 прозора/сіра, без пасти

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 8X2,5 прозора/сіра, без пасти — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пастою..

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 8X2,5 прозора/сіра, з пастою

Клема WAGO COMPACT для розподільних коробок 8X2,5 прозора/сіра, з пастою — це з'єднувальні моделі COMPACT для розподільчих коробок. Клеми серії 2273 пропонуються в 2-х версіях: заповнені пастою ..

Клема WAGO для підключення освітлювальних приладів на 1 провід 1,0-2.5 мм² , з пастою

Клема WAGO для підключення освітлювальних приладів на 1 провід 1,0-2.5 мм², з пастою призначена для підключення освітлювальних приладів, на 1 вхідний провідник перетином 1,0-2.5 мм2 з пастою..

Клема WAGO для підключення освітлювальних приладів на 2 проводи 1,0-2.5 мм² , без пасти

Клема WAGO для підключення освітлювальних приладів на 2 дроти 1,0-2.5 мм², без пасти призначена для підключення освітлювальних приладів, на 2 вхідні провідники перетином 1,0-2.5 мм2 без паст..

Клема WAGO для розподільних коробок на 2 багатожильні дроти 1,5-4 mm² 32А прозора біла

Клема WAGO для розподільних коробок на 2 багатожильних дроти 1,5-4 mm² 32А прозора біла — це 2-провідникова клема для підключення провідників перетином від 1,5 до 4 мм2. Номінальна напруга ..

Клема WAGO для розподільних коробок на 4 багатожильні дроти 4 mm² прозора червона

Клема WAGO для розподільних коробок на 4 багатожильні дроти 4 мм² прозора червона — це 4-провідникова клема для підключення провідників перетином від 1,5 до 4 мм2. Номінальна напруга станов..

Клема WAGO для розподільних коробок на 6 багатожильних дротів 4 mm² прозора коричнева

Клема WAGO для розподільних коробок на 6 багатожильних дротів 4 mm² прозора коричнева — це 6-провідникова клема для підключення провідників перетином від 1,5 до 4 мм2. Номінальна напруга ст..

Клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK

Керамічна клемна колодка виготовлена ​​з термостійкої порцеляни. Високостійка на витоки під дією вологи, витримує нагрівання понад 1000°. Не схильна до корозії, вогнетривка, стійка до хімічних реакцій..

Клемна колодка KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK

Керамічна клемна колодка виготовлена ​​з термостійкої порцеляни. Стійка на витоки під дією вологи, витримує нагрівання понад 1000°. Не схильна до корозії, вогнетривка, стійка до хімічних реакцій. Усер..

Клемна колодка KK-1A/30A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/30A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/30A PORCELAN TERMINAL BLOCK
Клемна колодка KK-1A/30A PORCELAN TERMINAL BLOCK

Керамічна клемна колодка виготовлена ​​з термостійкої порцеляни. Стійка на витоки під дією вологи, витримує нагрівання понад 1000°. Не схильна до корозії, вогнетривка, стійка до хімічних реакцій. ..

Показано від 1 до 20 з 27 (всього сторінок: 2)

Системи кабельного з'єднання – це сучасне обладнання, необхідне для створення надійних контактів при пристрої електропроводки. З'єднання повинні мати механічну міцність на випадок розтягування та випадкових деформацій проводів. Згортка та паяння проводів є дещо застарілими варіантами. Для з'єднання мідних та алюмінієвих проводів сьогодні використовують клемні колодки, які завжди можна купити в мережі магазинів Brille.

Клемна колодка

Клемна колодка – це пластина з контактами, яка використовується для з'єднання кабелів та проводів. Ці вироби в асортименті представлені у кожному магазині Бріллі. За способом кріплення клемні колодки поділяються на:

  • клемники з гвинтом, що затягують;
  • клемники з пластинами, що притискають.

Фахівці вважають, що клемники з пластинами надійніші порівняно з гвинтовими. Ці моделі ще називають їх затискачами для з'єднання проводів. З'єднувати кабелі за допомогою клемних колодок безпечно та швидко.

Корпус найновіших клемних колодок виготовлений з кераміки та самозагасаючого полівінілхлориду, який не підтримує горіння, а клеми – з електротехнічної латуні. ПВХ має широкий діапазон робочої температури та високу механічну стійкість. Клемна колодка використовується в монтажних шафах, розподільних щитах, колодках тощо.

Опис та фото клемних колодок дивіться на сайті www.brille.ua. На сайті можна швидко оформити замовлення. Усім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Також Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Системи з'єднання кабелю - Часті питання

Скільки коштує клемна колодка в мережі магазинів Brille?
Ціна клемної колодки у мережі магазинів Брілле від 9 до 139 грн.
Для чого потрібна клемна колодка?
Клемна колодка необхідна для якісного та безпечного з'єднання кабелю та проводів. Вона може використовуватись при монтажі люстр, настінних світильників, світлодіодних стрічок. Це сучасний виріб, який прийшов на зміну пайці та скручування дротів.
Які переваги у клемного з'єднання проводів?
Застосування клемної колодки забезпечує щільну фіксацію та захист жил від окислення
Які продукти можна придбати у 2024 році в групі системи з'єднання кабелю?
У 2024 році у Brille часто купують:
  • Колодку поділену термінал пальне 6 мм (5А)
  • Керамічну клемну колодку KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK
  • Клемник КК-1А 60А 25мм2
Які товари в групі системи кабелю мають сьогодні високий попит?
Високим попитом у магазинах Brille користуються:
  • Керамічна клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK
  • Клемник КК-1А 30А 16мм2 на 12 пар дротів.
Розгорнути