Каталог товарів

Системи З'єднання Кабелю


Показано від 1 до 26 з 26 (всього сторінок: 1)

Системи кабельного з'єднання – це сучасне обладнання, необхідне для створення надійних контактів при пристрої електропроводки. З'єднання повинні мати механічну міцність на випадок розтягування та випадкових деформацій проводів. Згортка та паяння проводів є дещо застарілими варіантами. Для з'єднання мідних та алюмінієвих проводів сьогодні використовують клемні колодки, які завжди можна купити в мережі магазинів Brille.

Клемна колодка

Клемна колодка – це пластина з контактами, яка використовується для з'єднання кабелів та проводів. Ці вироби в асортименті представлені у кожному магазині Бріллі. За способом кріплення клемні колодки поділяються на:

  • клемники з гвинтом, що затягують;
  • клемники з пластинами, що притискають.

Фахівці вважають, що клемники з пластинами надійніші порівняно з гвинтовими. Ці моделі ще називають їх затискачами для з'єднання проводів. З'єднувати кабелі за допомогою клемних колодок безпечно та швидко.

Корпус найновіших клемних колодок виготовлений з кераміки та самозагасаючого полівінілхлориду, який не підтримує горіння, а клеми – з електротехнічної латуні. ПВХ має широкий діапазон робочої температури та високу механічну стійкість. Клемна колодка використовується в монтажних шафах, розподільних щитах, колодках тощо.

Опис та фото клемних колодок дивіться на сайті www.brille.ua. На сайті можна швидко оформити замовлення. Усім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Також Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Системи з'єднання кабелю - Часті питання

Скільки коштує клемна колодка в мережі магазинів Brille?
Ціна клемної колодки у мережі магазинів Брілле від 9 до 139 грн.
Для чого потрібна клемна колодка?
Клемна колодка необхідна для якісного та безпечного з'єднання кабелю та проводів. Вона може використовуватись при монтажі люстр, настінних світильників, світлодіодних стрічок. Це сучасний виріб, який прийшов на зміну пайці та скручування дротів.
Які переваги у клемного з'єднання проводів?
Застосування клемної колодки забезпечує щільну фіксацію та захист жил від окислення
Які продукти можна придбати у 2024 році в групі системи з'єднання кабелю?
У 2024 році у Brille часто купують:
  • Колодку поділену термінал пальне 6 мм (5А)
  • Керамічну клемну колодку KK-1A/15A PORCELAN TERMINAL BLOCK
  • Клемник КК-1А 60А 25мм2
Які товари в групі системи кабелю мають сьогодні високий попит?
Високим попитом у магазинах Brille користуються:
  • Керамічна клемна колодка KK-1A/10A PORCELAN TERMINAL BLOCK
  • Клемник КК-1А 30А 16мм2 на 12 пар дротів.