Каталог товарів

Настільна Лампа в СпальнюПоказано від 1 до 40 з 181 (всього сторінок: 5)

Настільна лампа для спальні - Найчастіши питання

Як вибрати настільну лампу в спальню?

Купуйте настільну лампу, виходячи з особистих переваг і смаків, адже вона повинна вам подобатися! Кращим рішенням буде покупка моделі, яка доповнить стиль інтер'єру. Також варто особливу увагу звернути на характеристики лампочки: для спальні вибирайте лампи теплої температури світіння (оптимальний варіант - лампочка розжарювання).

Якого кольору настільну лампу для спальні краще купити?

Ідеальна настільна лампа в спальні - та, яка гармонійно виглядає в інтер'єрі. Її колір поєднується з колірним виконанням кімнати: з кольором меблів, оздоблення стін і стелі, декоративних елементів. Якщо ви оформили спальню в стилі техно або мінімалізм, уникайте моделей, пофарбованих у яскраві кольори. Водночас хай-тек, скандинавський і ретро стилі не виключають можливості прикрасити інтер'єр моделлю контрастних кольорів.

Якого розміру повинна бути настільна лампа для спальні?

Вимоги до розмірів настільних ламп для спальні відсутні. Це може бути детская настільна лампа або нічник, лампа для читання або декоративна -в залежності від завдання, яку вона повинна вирішити. Головне, щоб дизайн настільної лампи відповідав інтер'єру кімнати, а характеристики її світла - загальним вимогам до освітлення спальні.

Яку лампочку вибрати для настільної лампи в спальню і чому?

Для настільної лампи в спальну кімнату купуйте лампочки теплої температури світіння. Краще за інших зі своїм завданням впорається лампочка розжарювання потужністю 40 Вт. Світлодіодні лампи в функціональних моделях дозволяють регулювати колір і яскравість світіння. Інші характеристики - розміри, форма, тип цоколя - залежать від ваших особистих переваг і характеристик світильника.