Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Кільцеві лампи - Лампа блогера

Новинки

Популярні товари


Штатив для телефону та камери TE-056, 69 см
Штатив для телефону та камери TE-056, 69 см

Штатив для телефону та камери TE-056, 69 см призначений для фіксації знімального обладнання. Прилад виготовлений з алюмінієвого сплаву, пофарбований у чорний колір. Він легкий під час перенесення, але..


Тип лампи: Світлодіодна
Кільцева лампа блогера з 3 тримачами LED 24W CCT 36 см (TE-053)
Кільцева лампа блогера з 3 тримачами LED 24W CCT 36 см (TE-053)

Кільцева лампа для блогера з тримачами LED 24W CCT 36 см (TE-053 обладнана великим круглим підсвічуванням з діаметром 36 см. Модель призначена для знімання відео та фото матеріалів. Вона чудово підійд..


Індекс передачі кольору: >80Ra / Потужність: 24W / Тип лампи: Вбудовані LED / Енергоефективність, Lm/W: 80 / Частота, Гц: 50
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Кільцева лампа

Як виглядає кільцева лампа блогера?
Кільцева лампа блогера має круглу форму. Під пластиковим захисним елементом знаходяться світлодіоди, що генерують світловий потік для підсвічування під час зйомки. На корпусі лампи кріпиться утримувач телефону.
Що включає конструкція кільцевої лампи?
Конструкція кільцевої лампи включає металевий корпус з елементами кріплення на штатив, круглу ЛЕД лампу зі світлодіодами всередині, тримач для телефону на гнучкій ніжці і кабель з перемикачем.
Як вмикається селфі лампа?
Для підключення селфі лампи комплектується кабелем з USB портом. Кабель забезпечує живлення лампи від ноутбука, комп'ютера чи Power Bank.
Навіщо потрібний штатив для селфі лампи?
У кільцевих лампах, встановлених на стійках-треногах, легко регулюється висота та напрямок світлового потоку. Штативи допомагають ідеально виставити світло для підсвічування під час зйомки.
Скільки утримувачів телефонів можна встановити на одну кільцеву лампу?
У мережі магазинів Брілле представлені кільцеві лампи з одним, двома та трьома тримачами для телефону.

Кільцева лампа – сучасний світильник, який сьогодні став неймовірно популярним. Ним користуються стилісти, перукарі, оглядачі книг, блогери, зацікавлені у створенні якісного зображення. Це професійний інструмент з утримувачем для мобільного телефону, який може бути доповнений штативом. Джерелом світла в кільцевих лампах є світлодіоди, тому всі моделі мають невисоку потужність. ЛІД світильники відрізняються економним споживанням електроенергії. Перемикач режимів знаходиться на кабелі USB. Кабель забезпечує живлення лампи від ноутбука, комп'ютера чи Power Bank. Кільцеві лампи, представлені в мережі магазинів Брілле, допоможуть зробити якісний запис відео та стати успішним у блогосфері.