Каталог товарів

Розподільні Коробки - Монтажна РозпредкоробкаПоказано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Розподільні монтажні коробки – це пристрої, які використовуються для оптимального та безпечного розподілу електронавантаження. Їх застосування запобігає виникненню короткого замикання. При влаштуванні електропроводки від щита йде два кабелі – для розеток та світильників. Кожен кабель від щита підводиться в розподільну коробку, а з неї виводяться дроти до розеток та освітлювальних пристроїв. Монтажні коробки, виготовлені з металу та пластику, в асортименті представлені у мережі магазинів Brille.

Монтажна розподільна коробка

Монтажна розподільна коробка потрібна не тільки як захист від короткого замикання. Пристрій захищає місця підключення кабелю від механічних пошкоджень. Розпредкоробки, які можна купити в кожному магазині Брілле, мають круглу або квадратну форму. У корпусі кожного виробу є технологічні отвори для прокладання електричних дротів. Коробки можуть монтуватися двома способами:

  • внутрішнім – встановлюються безпосередньо в стіну або гіпсокартон за допомогою будівельних сумішей;
  • зовнішнім – фіксуються на стіні за допомогою внутрішніх отворів та спеціальних кріплень.

Фахівці вважають, що розподільні коробки, виготовлені із пластику, безпечніші, ніж металеві. Пластикову монтажну розподільну коробку можна обладнати гумовими ущільнювачами. Вироби з металу рекомендують застосовувати у приміщеннях, де потрібний надійний захист кріплень кабелю, це можуть бути склади, логістичні центри, торговельні зали тощо.

Щоб купити розподільну коробку, зайдіть на сайт www.brille.ua. Тут ви знайдете фото, потрібну інформацію та технічні характеристики. На сайті легко зробити замовлення. Усім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Розподільні коробки - Часті питання

Для чого потрібна розподільна коробка?
Коробка розподільна необхідна для монтажу електрокабелів у квартирах, будинках чи інших приміщеннях. Така сучасна електротехнічна фурнітура захищає від короткого замикання та забезпечує правильний розподіл електроенергії.
Скільки коштують розподільні коробки в мережі магазинів Brille?
Ціна розподільних коробок у мережі магазинів Брілле від 5 до 39 грн.
Які розподільні коробки представлені в мережі магазинів Brille?
У мережі магазинів Brille представлені розподільні коробки круглої та квадратної форми для бетонних та гіпсокартонних стін. Моделі виготовлені з металу та пластику, частина з них має кришку.
Які товари можна купити у 2024 році в групі розподільні коробки?
У 2024 році в Brille купують:
  • Коробку 900 розподільну накладну, виготовлену з металу
  • Коробку інсталяційну d70 під гіпсокартон складальну
  • Коробку під розетку для гіпсокартону з кришкою P 70 F SIMET
Які товари в групі розподільні коробки найбільш популярні в магазинах Brille?
Найбільш популярними позиціями товарної групи розподільні коробки є:
  • Коробка 110 розподільна 100 – виготовлена ​​із пластику, має кришку
  • Коробка 700 розподільна накладна 70x70x42 – металева з кришкою
  • Коробка монтажна в бетон d60 – модель із пластику.