Каталог товарів

Ліхтарики на акумуляторах (батарейках)


Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Ліхтарики від Brille — це маленькі помічники, які допоможуть не загубитися у темряві в разі вимкнення електроенергії. Основна задача компактного пристрою – забезпечити джерелом світла окремого користувача. Сьогодні в магазинах представлені два основних типи ліхтариків:

  • побутові – призначені для індивідуального використання в приміщенні чи на вулиці;
  • тактичні – моделі, які використовують разом з вогнепальною зброєю, а також для засліплення суперника та його дезорієнтації. Тактичний ліхтарик може бути ручним, або фіксуватися на зброї.

В якості живлення для ліхтарів використовують акумулятори або батарейки. Ліхтарик на акумуляторі більш практичний, адже не потребує заміни блоку живлення. Все, що необхідно зробити, аби пристрій працював – зарядити його від мережі. Існують моделі, які можна заживити навіть від ПК чи повербанку за допомогою USB.

В нашому магазині можна купити ліхтарик для дому, та для виконання бойових завдань. Останній має високий ступінь захисту від пилу та вологи, також високу потужність та яскравий потік світла. Усі ліхтарики Брілле мають гарантію на використання. Доставка діє по всій Україні зручним для вас способом.