Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Комплектуючі до люстрСкляна чашка для люстри моделі BCL-659 FGD. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Освітлення,..


Цоколь: E14

Скляна чашка для люстри моделі BCL-658 CH. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Освітлення, ..


Цоколь: E14

Скляна чашка для люстри моделі BCL-658 FGD. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Освітлення,..


Цоколь: E14

Скляна чашка для люстри моделі BCL-657 CH. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Освітлення, ..


Цоколь: E14

Скляна чашка для люстри моделі BCL-655 FGD. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла, прозора Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Ос..


Цоколь: E14

Скляна чашка для люстри моделі BCL-655 CH. Необхідна для заміни пошкодженої чашечки. Виготовлена зі скла, прозора Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Осв..


Цоколь: E14
Показано від 1 до 40 з 150 (всього сторінок: 4)

Комплектуючі до люстр Brille включають різні запасні елементи як то: електрофурнітуру, декоративні підвіски, кришталики, монтажні елементи, основи, плафони, абажури, рефлектори. Ці комплектуючі стануть в нагоді, якщо вийдуть з ладу або пошкодяться заводські деталі. Вони підходять до світильників, люстр, бра, настільних ламп і торшерів різних видів. Підібрати і купити їх недорого можна на сайті www.brille.ua або в одному з магазинів мережі Брілле.