Розетки із заземленням призначені для безпеки, вони захищають людей від впливу струму. Така ситуація може виникнути при пробої ізоляції та подачі напруги на корпус електровиробу. Заземлення відведе струм по спеціальному кабелю у землю. Візуально – це два контакти, які знаходяться зверху та знизу у гнізді для вилки. Щоб заземлення працювало та виконувало захисну функцію, необхідна проводка з трьома проводами та заземлювана шина у щитовій. У мережі магазинів Брілле представлені одинарні та подвійні розетки із заземленням. Вони виготовлені із міцного термостійкого пластику, який не підтримує горіння. Розетки мають квадратну та прямокутну форму. Виконані у стриманій палітрі кольорів, є моделі чорні, білі, сірі, золотисті, сріблясті та кольору шампань.
Заземленням називають примусове з'єднання електроустановки та обладнання з пристроєм, що заземлює.
Навіщо встановлювати розетки із заземленням?
Розетки із заземленням забезпечують захист людини від впливу струму. Без заземлення при пошкодженні кабелю електроприлади будуть під напругою, один дотик – і користувача вдарить струмом.
Як виглядає розетка із заземленням?
Розетка із заземленням має два додаткові контакти, які знаходяться зверху та знизу в гнізді для вилки.
Чи можна під'єднати розетку із заземленням у проводку без заземлення?
Якщо проводка в будинку не має заземлення, то встановлювати розетку із заземленням немає сенсу, вона не буде працювати.
Як підключається розетка із заземленням?
Розетка із заземленням підключається за допомогою трьох дротів. Фаза – коричневий або чорний, нейтраль – синій та земля – жовто-зелений, що йде до бічних контактів.
Випробуй удачу
Колесо фортуни
Для отримання виграшу зареєструйтесь або увійдіть в свій аккаунт!