Каталог товарів

Автоматичні вимикачіПоказано від 1 до 38 з 38 (всього сторінок: 1)

Автоматичні вимикачі, які пропонує мережа магазинів Брілле, – це механічні комутаційні апарати, що вмикають, проводять і вимикають електричний струм. Вони призначені для захисту силових і освітлювальних електричних ланцюгів. Автоматичний вимикач встановлюється в електричні розподільні щити й захищає електромережі від тривалого перевантаження, зниження напруги та короткого замикання. Конструкція моделей дозволяє вимикати струм при створенні мінімальної аварійної ситуації, це рятує приміщення від пожежі.

Установка автоматичних вимикачів допоможе передбачити та розв’язати проблему з коротким замиканням та виникнення будь-яких позаштатних ситуацій. Магазин Брілле пропонує моделі різного типу. Вимикачі бувають постійного та змінного струму. Для побутових мереж використовуються автоматичні вимикачі, які працюють в ланцюзі змінного струму, їх класифікують за кількістю фаз (полюсів):

  • однополюсні автоматичні вимикачі;
  • двополюсні;
  • триполюсні автоматичні вимикачі;
  • чотириполюсні вимикачі.

Триполюсний вимикач називають ще двофазним. Один полюс в ньому використовують для нуля, а два інших – для фаз. В чотириполюсному автоматі – три полюси для фаз, а один для нуля.

Монтують автоматичний вимикач на спеціальну рейку в металевих або пластикових щитках. Для його під’єднання передбачені клеми. Провід вставляється в клеми й затягується клемним гвинтом. Автоматичний вимикач встановлюється досить просто, його струмопровідні частини добре захищені. Виріб відрізняються тривалим терміном служби.

Щоб купити автоматичний вимикач, зайдіть на сайт www.brille.ua. Тут ви знайдете фото, потрібну інформацію та технічні характеристики товару. На сайті легко зробити замовлення. Всім покупцям нараховуються бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Брілле забезпечує зручну оплату та швидку доставку товарів.

Автоматичний вимикач – Часті питання

Для чого потрібен автоматичний вимикач?

Автоматичний вимикач потрібен для відключення електроенергії при виникненні аварійної ситуації. Це може бути перевантаження мережі, коротке замикання, нестабільна напруга.

Скільки коштують автоматичні вимикачі в мережі магазинів Brille?

Ціна автоматичних вимикачів в мережі магазинів Брілле від 39 до 1499 грн.

Яку силу струму мають автоматичні вимикачі, представлені в мережі магазинів Brille?

В мережі магазинів Brille представлені автоматичні вимикачі з силою струму від 10 до 100 А.

Які товари можна купити у 2024 році в групі автоматичні вимикачі?

У 2024 році в Brille купують:

  • Автоматичний вимикач BA-С16/3
  • Автоматичний вимикач ВА-2001 3р 50А УкрЕм
  • Обмежувач перенапруги D316у
Які товари в групі автоматичні вимикачі є найпопулярнішими в магазинах Brille?

Найпопулярнішими позиціями в товарній групі є:

  • Автоматичний вимикач BA-С20/1, сила струму – 20 А
  • Автоматичний вимикач ВА-2001 3р 25А
  • Автоматичний вимикач DV-001 25A/30mA