Каталог товарів

Універсальна мобільна батарея Power Box (повербанк) 20 000mAh, black

  • В наявності: 4
  • Виробник:  Power Box
  • Модель:  PW-20
Характеристики товара: Ємність - 20000mAh / Матеріал - Пластик / Додаткові характеристики: Вага - USB 2.0 / Вихід - microUSB / Вхідна напруга - iOS, Android / Колір - Черный / Сумісність - microUSB/USB / Тип батареї - Li-Pol /

Універсальна мобільна батарея Power Box (повербанк) 20 000mAh, black - це компактний зарядний пристрій, який виручить вас, коли вимкнули світло, а треба терміново зарядити гаджети. Повербанк підходить для живлення будь-яких пристроїв, які під’єднуються через порт USB. Одночасно девайс може заряджати до 3-х одиниць техніки. Рівень заряду мобільної батареї відображається на дисплеї, який показує цей параметр у відсотках (25,50,75,100). Також пристрій має ліхтарик, що зручно в умовах відключення світла. Заряждається повербанк через вхідний роз’єм microUSB за допомогою USB чи блока живлення. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: блок живлення від мережі не входить в комплект, та купується окремо! Повербанк має оригінальний дизайн корпусу, який зроблений з імітацією шкіри, та має пластикові вставки.

ВАЖЛИВО: перша зарядка займає багато часу, тому виробник радить підключити універсальну батарею на ніч до ПК чи електромережі, і на ранок запрацює індикатор заряду. Не використовуйте повербанк при занадто низьких чи високих температурах. Навіть якщо ви не використовуєте весь запас енергії, батарею необхідно заряджати як мінімум 1 раз в 3 місяця. Зберігати пристрій краще в сухому місці, захищеному від прямих сонячних променів.

До комплекту входить: універсальна батарея, кабель для зарядки, коробка.

Характеристики товара
Ємність 20000mAh
Матеріал Пластик
Додаткові характеристики
Вага USB 2.0
Вихід microUSB
Вхідна напруга iOS, Android
Колір Черный
Сумісність microUSB/USB
Тип батареї Li-Pol
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також