Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!

Люстра підвісна з абажуром E14 40W WH (BKL-721S/5)

В наявності
Модель:23-733

Купити: Люстра підвісна з абажуром E14 40W WH (BKL-721S/5)

Наявність:43
Виробник:Brille

Опис

Своїм зовнішнім виглядом модель BKL-721S/5 E14 CH+WH нагадує церковний канделябр. Особливо схожість їй надають запалені лампочки у вигляді свічок. Люстра має 5 цоколів в формі свічників. Для її роботи можна використовувати різні типи лампочок з форматом цоколя Е14. Загальна потужність люстри складає 200 Вт. У конструкції моделі присутні металеві позолочені тримачі, які кріпляться до центральних пластин. Люстра встановлюється за допомогою невеликого декоративного ланцюга і стельового гака. Освітлювальний прилад призначений для роботи в мережах 220 В. Люстру встановлюють в житлових будинках, офісних та адміністративних приміщеннях.

Висота освітлювальних приладів з легкістю регулюється, її можна змінити піднявши чи опустивши ланцюг, мотузку або трос. Таким чином люстра буде висіти на більшій, або меншій висоті в залежності від ваших уподобань.

Більше асортименту – в категорії Люстри, інші світильники – в розділі Освітлення, лампочки тут. Купити товар ви можете як на сайті, так і в магазинах Києва та інших міст України. На всю продукцію діє гарантія. Поради про те, як вибрати люстру читайте в статті.

Висота освітлювальних приладів з легкістю регулюється, її можна змінити піднявши чи опустивши ланцюг, мотузку або трос. Таким чином люстра буде висіти на більшій, або меншій висоті в залежності від ваших уподобань.

Характеристики

Основні Характеристики

Змінне джерело світла
Так

Серия

Серия
BKL-721

Характеристики товара

Вид
Декоративні, З абажуром
Кількість джерел світла
5
Матеріал
Тканина
Матеріал плафона
Скло
Напруга
220V
Потужність
40W
Призначення
Для Спальні, Для Холу
Тип лампи
Енергозберігаюча, Світлодіодна

Габарити

Висота
980mm
Довжина
610mm
Ширина
480mm

Додаткові характеристики

Гарантія
12 місяців
Група товарів
Люстра
Колір
Білий, Хром
Колір плафона
Білий
Лампа в комплекті
Ні
Максимальна потужність
до 300W
Напрямок світла
Вгору і в сторони
Стиль
Класичний
Ступінь захисту оболонки
IP20
Форма
Кругла
Форма колби лампи
C37, G45
Форма лампи
Куляста, Свічка
Форма плафону
Трапеція
Цоколь
E14

Дивіться також

Серія

Супутні товари

Аналоги