Каталог товарів

Світильник балка лінійний офісний накладний FLF-12/2x36 PS IP64 Br

  • В наявності: 1
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  111103
Основні Характеристики: Змінне джерело світла - Так / Характеристики товара: Висота - 110mm / Довжина - 1280mm / Кількість джерел світла - 2 / Клас захисту - I / Матеріал - Метал, Пластик / Напруга - 220V / Потужність - 72W / Призначення - Для Офісу / Тип лампи - Люмінесцентна, Світлодіодна / смотреть все

Накладний люмінесцентний світильник великого розміру. Він розрахований на дві люмінесцентні лінійні лампи (в комплект не входять). Корпус виготовлений з сірого пластика, а захисний екран – з напівпрозорого. Зазвичай подібні світильники встановлюють на стіну або на стелю. Найчастіше освітлювальні прилади з люмінесцентними лампами використовуються для освітлення нежитлових приміщень: торговельних залів, офісів, складів і так далі. Світло цих ламп не таке яскраве, як світло лампочок розжарювання, але у таких ламп більша поверхня випромінювання. Їх ще називають лампами денного світла, тому що їх світло дуже схоже на денне і дозволяє так само чітко розрізняти кольори предметів, як і сонячне. Люмінесцентні лампи бувають різних відтінків. Це залежить від типу люмінофора, який в них використовується. Відтінки бувають від холодно-блакитних до теплих жовтого кольору. Крім цього, використання люмінесцентних ламп виправдано і з точки зору економії, адже при тій же світловіддачі вони споживають в 4-5 разів менше енергії, ніж лампочки розжарювання. При цьому термін служби люмінесцентної лампи складає близько 18 000 годин. Ще одією безперечною перевагою таких ламп є невелика робоча температура. Цей світильник обладнаний електромагнітним ПРА.

Якщо ви хочете використовувати люмінесцентний світильник під світлодіодні лампи T8, для цього необхідно видалити з нього пусково-регулюючу апаратуру (стартер, баласт/дросель) та під’єднати провід - нуль та фазу з обох кінців виробу. Щоб монтаж мав акуратний вигляд, радимо скористатись клемною колодкою типу Wago.

Щоб переробити світильник під LED-лампи рекомендуємо замовити послугу електрика. Так ви буде впевнені в належній працездатності виробу та збережете гарантію!

Детальну інформацію по заміні люмінесцентних лапм на світлодіодні можна дізнатись з статті.

Основні Характеристики
Змінне джерело світла Так
Характеристики товара
Висота 110mm
Довжина 1280mm
Кількість джерел світла 2
Клас захисту I
Матеріал Метал, Пластик
Напруга 220V
Потужність 72W
Призначення Для Офісу
Тип лампи Люмінесцентна, Світлодіодна
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Група товарів Лінійний світильник
Колір Білий
Лампа в комплекті Ні
Монтаж Накладний
Напрямок світла Вниз і в сторони
Стиль Економ, Сучасний
Ступінь захисту оболонки IP64
Тип Вологозахищені
Форма Прямокутна
Цоколь G13
Ширина 167mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також

Серія

Аналоги