0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

ТумбочкиТумба hi-tech UH53D

Прекрасна, витончена, дуже стильна і незвичайна тумба UH53D, виконана в провідному в нашому столітті стилі hi-tech, це не тільки декоративна прикраса вашої кімнати, але і дуже зручна і практична річ. ..

Тумба hi-tech UH54T

Прекрасна, витончена, дуже стильна і незвичайна тумба UH54T, виконана в провідному в нашому столітті стилі hi-tech, це не тільки декоративна прикраса вашої кімнати, але і дуже зручна і практична річ. ..

Тумба hi-tech UH57K

Ця елегантна, вишукана і сучасна тумба, виконана в стилі hi-tech відмінно прикрасить ваше приміщення і буде функціональним помічником для вас! Ви тільки погляньте на унікальний дизайн цієї моделі: вон..

Тумба hi-tech UH63T

Прекрасна і оригінальна довга тумбочка UH63T, виконаний в стилі hi-tech, це не просто дивовижна прикраса для вашого будинку, але й дуже функціональні і надійні меблі! Виготовлена ​​тумба зі спеціально..

Тумба ТВ з двома шухлядами UH37KC

Чудова і стильна тумба, виконана в стилі hi-tech, стане прикрасою інтер'єру. Виготовлена ​​вона з якісного МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної ..

Тумба ТБ з чотирма шухлядами UH36KB

Тумба ТБ з чотирма шухлядами UH36KВ – стильний та практичний атрибут меблів, призначений для розташування на своїй поверхні телевізора або монітора з великим екраном. Виготовлена з ламінованих Д..

Тумбочка Hi-tech UH42K

Прекрасна, витончена, дуже стильна і незвичайна тумба UH54T, виконана в провідному в нашому столітті стилі hi-tech, це не тільки декоративна прикраса вашої кімнати, але і дуже зручна і практична річ. ..

Тумбочка UH21D

Стильна тумба UH21D, виконана в популярному стилі hi-tech, виготовлена ​​з якісного матеріалу МДФ (матеріал, який отримують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високому тис..

Тумбочка UH36KA1

Ця оригінальна тумбочка UH36KA1, виконана в стилі hi-tech, стане не просто прикрасою для вашої оселі, але і дуже функціональним предметом меблів! Виготовлена тумба із спеціального якісного матеріалу М..

Тумбочка UH49K

Стильна тумба UH49K, виконана в популярному стилі hi-tech, виготовлена ​​з якісного матеріалу МДФ (матеріал, який отримують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високому тис..

Тумбочка UH49KA

Тумба в будинку – це дуже корисна, красива, функціональна меблі! По-перше, на неї можна поставити різні декоративні прикраси (вази з квітами, статуетки, фотографії в рамках), по-друге, можна використо..

Тумбочка UH59H

Прекрасна і оригінальна прямокутна компактна тумбочка UH59H, виконаний в стилі hi-tech, це не просто дивовижна прикраса для вашого будинку, але й дуже функціональні і надійні меблі! Виготовлена ​​тумб..

Тумбочка UH61H

Ця елегантна, вишукана і сучасна тумба, виконана в стилі hi-tech відмінно прикрасить ваше приміщення і буде функціональним помічником для вас! Ви тільки погляньте на унікальний дизайн цієї моделі: вон..

Тумбочка UH68K

Класична тумба, виготовлена ​​з дерева, кольору стиглої вишні – це не просто прикраса інтер'єру, це зручні меблі з місткими ящиками під речі. Тумба середніх розмірів. На поверхню тумби можна помістити..

Тумбочка UH69K

Тумбочка, виготовлена в класичному стилі, відмінно прикрасить вашу спальну або вітальню. Тумба UH69K виготовлена ​​з дерева кольору темної вишні. Дуже містка, як для тумбочки, три висувних глибоких ящ..

Тумбочка UH9D

Неймовірна стильна модель табурета UH9D! Цей табурет зробить вашу кімнату більш різноманітною і цікавою! Ви тільки подивіться на цей дивовижний дизайн і таку незвичайну форму стільця. Особисто мені во..

Тумбочка висока на 4 відділення UH13K

Стильна сучасна тумбочка UH13K стане справжньою окрасою інтер'єру. Вона виготовлена ​​у стилі hi-tech – без декору, у білому кольорі. Для виготовлення використовувалася МДФ з полімерним покриття..

Тумбочка висока на п'ять відділень UH11K

Стильна сучасна тумбочка UH11K стане справжньою окрасою інтер'єру. Вона виготовлена ​​в стилі hi-tech – мінімум яскравого, однотонний білий колір. Для виготовлення використовувалася МДФ з поліме..

Показано від 1 до 18 з 18 (всього сторінок: 1)