0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

СтілКухонний стіл UH50T

Цей стіл підійде для вашої дачної кухні, або ж для відкритої літньої веранди.. Стіл UH50T виконаний в стилі Hi-tech, мінімум «наляписто», максимум простоти і комфорту. Стільниця виготовлена ​​з міцног..

Кухонний стіл UH51T

Цей цікавий, стильний і сучасний кухонний стіл UH51T підійде тим людям, які люблять простоту і, в той же час, елегантність, людям, які вважають за краще класику сучасні напрямки. Дійсно, цю модель скл..

Столик для сервіровки UD8T Black

Стіл-візок для сервірування UD8T поєднує в собі високу якість і стильний дизайн. Виготовлений він з металу з покриттям кольору темний нікель. Стіл має дві полиці з прозорого загартованого скла з чорни..

Стіл DOMINO (B-03)
Стіл DOMINO (B-03)
Стіл DOMINO (B-03)

Дуже стильний стіл, з гучною назвою DOMINO, це не тільки оригінальний, зручний і компактний столик, це ще й дуже гарний елемент інтер'єру у вашому приміщенні. Столик схожий на меблі східного стилю: пр..

Стіл hi-tech журнальний UH58T

Журнальний столик – дуже важливі меблі у вашій кімнаті! Адже, подумайте самі, як часто нам хочеться поставити кухлик кави біля дивана, покласти поруч улюблену книгу або журнал, і, загорнувшись у ковдр..

Стіл PRESTIGE (B03 AF)
Стіл PRESTIGE (B03 AF)
Стіл PRESTIGE (B03 AF)

Чудовий стіл, з символічною назвою PRESTIGE, це не тільки оригінальний, зручний і компактний столик, а ще й дуже гарний елемент інтер'єру у вашому приміщенні. Столик схожий на меблі з мультфільмів: ма..

Стіл RATTAN R1 d100cm (A-04)

Круглий стіл в стилі кантрі. Широко застосовується для розміщення напоїв, квітів, посуду тощо. Можна використовувати як кавовоий, журнальний столик або стелаж. Ви можете купити стіл RATTAN R1 d100cm (..

Стіл UH23T

Стіл UH23T відрізняється простотою свого зовнішнього вигляду і, одночасно, його незвичністю та оригінальністю. Ця модель виконана в стилі hi-tech, стіл виготовлений з МДФ (це плитний матеріал, який от..

Стіл UH8D

Досить оригінальна модель кавового столика. Прямокутний, невеликих розмірів, зовні, скоріше, нагадує табурет. Повністю виготовлений з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методо..

Стіл директора з приставкою і додатковим столом GIMO Italy

" Італійські дерев'яні столи вважаються кращими в цьому сегменті меблів. Їх виготовляють з високоякісної деревини, ретельно висушеної і обробленої спеціальними просоченнями. Великий стіл директора вра..

Стіл довгий для вітальні UH67T

Стіл це такий предмет меблів, без якого, знаєте, ну ніяк! Прийняти велику кількість гостей у себе на кухні або у вітальні вам допоможе наш стіл UH67T! Він досить великих розмірів. Виготовлений стіл з ..

Стіл для hi-tech кухні UH87T

Чудовий журнальний столик UH87T, виконаний в такому популярному сьогодні стилі hi-tech, це, безсумнівно, кращий варіант оригінального декору інтер'єру, також дуже зручні меблі. Стільниця виготовлена ​..

Стіл для hi-tech кухні з живописом UH86T

Дуже цікавий і оригінальний стіл UH86T для любителів всього незвичайного і цікавого! Стіл виконаний в стилі hi-tech, в білих тонах. Стільниця з білого загартованого скла (товщина 12 мм) з візерунками,..

Стіл для вітальні UH64T

Стіл це такий предмет меблів, без якого, знаєте, ну ніяк! Прийняти гостей у себе у вітальні вам допоможе наш прекрасний стіл UH64T! За формою він прямокутний. Виготовлений стіл з дерева, колір – стигл..

Стіл для вітальні UH65T

Стіл це такий предмет меблів, без якого, знаєте, ну ніяк! Прийняти велику кількість гостей у себе на кухні або у вітальні вам допоможе наш стіл UH65T! Він досить великих розмірів. Виготовлений стіл з ..

Стіл для вітальні UH66T

Стіл це такий предмет меблів, без якого, знаєте, ну ніяк! Прийняти велику кількість гостей у себе на кухні або у вітальні вам допоможе наш стіл UH66T! Виготовлений стіл з дерева, колір – стигла вишня...

Стіл для вітальні UH70TA

Маленький стіл для вітальні – це відмінний елемент декору кімнати. Та й не тільки декору. Це ще й зручна, функціональна меблі, ви можете випити за цим столом кухлик-другий кави з друзями, прочитати ра..

Стіл для кави UD2T

Дуже цікавий столик для кави, що зовні нагадує маленький білий гриб буде дуже стильним і незвичайним прикрасою вашої вітальні кімнати або кухні. Він виготовлений зі спеціального якісного матеріалу МДФ..

Стіл для кави UD3T

Чудовий кавовий столик UH3T, виконаний в такому популярному сьогодні стилі hi-tech, це, безсумнівно, кращий варіант оригінального декору інтер'єру, також дуже зручні меблі, яку можна використовувати я..

Стіл для кави UD3TA

Добре розташуватися на дивані перед телевізором за чашкою кави – що може бути прекрасніше? Але, незручність доставляє лише те, що нікуди ставити гарячу кружку з кавою... Ось тут би став у нагоді невел..

Показано від 1 до 20 з 62 (всього сторінок: 4)