0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

ШафаШафа для одягу GIMO

Шафа для одягу GIMO – ексклюзивна модель від провідного італійського виробника Gruppo GIMO. Виконана з якісної натуральної деревини коричневого кольору провідними майстрами тосканської школи меб..

Шафа для одягу UH68KA

Шафа для одягу UH68KA – ексклюзивна модель від провідного італійського виробника Gruppo GIMO. Виконана з натуральної деревини кольору стиглої вишні в найкращих традиціях школи тосканських майстр..

Шафа для одягу UH69KA

Шафа для одягу UH69KA – ексклюзивна модель від провідного італійського виробника Gruppo GIMO. Виконана з натуральної деревини кольору стиглої вишні в найкращих традиціях школи тосканських майстр..

Шафа книжкова 4 полички UH18K

Книжкова шафа UH18K, яка нагадує суміщені полиці, займає небагато місця в приміщенні та служить сучасним функціональним предметом. Шафа досить містка, сюди можна скласти книги, альбоми та журнали. Від..

Шафа книжкова 7 полиць UH59K

Сучасна книжкова шафа стане стильним елементом декору та місцем для зберігання друкованої продукції. Вона призначена для книг, журналів та альбомів. Відсутність дверей дозволяє легко знайти на полиці ..

Шафа книжкова 8 полиць UH27K

Книжкова шафа UH27K виготовлена ​​з якісного матеріалу МДФ з полімерним покриттям, білого кольору. Цей матеріал одержують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при високому тиску..

Шафа книжкова UH37KB

Дуже цікава та стильна книжкова шафа UH37KB відрізняється незвичайним сучасним дизайном. Він виконаний у популярному стилі hi-tech. Шафа стане зручним та функціональним предметом у вашій вітальні або ..

Шафа книжкова UH37KD

Дуже елегантна і красива шафа для книг, модель UH37KD. Ця шафа виготовлена з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при..

Шафа книжкова UH60K
Шафа книжкова UH60K
Шафа книжкова UH60K
Шафа книжкова UH60K

Сучасна книжкова шафа, що нагадує суміщені книжкові полиці, стане стильним елементом інтер’єру у вашій вітальні. Шафа призначена для книг, журналів та альбомів. Відсутність дверей дозволяє легко..

Шафа книжкова на два відсіки по 4 полички UH26K

Сучасна книжкова шафа стане стильним елементом декору та місцем для зберігання друкованої продукції. Шафа призначена для книг, журналів та альбомів. Відсутність дверей дозволяє легко знайти на полиці ..

Шафа настінна Антресоль hi-tech UH36KA

Шафа настінна з дверцятами UH36KA виконана в стилі hi-tech. Вона має гарний вигляд, квадратну форму, функціональна у використанні.  Це шафа антресоль. Вона містка, її ширина й висота  &ndash..

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)