Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

ДНаТ - Натрієва лампа

Популярні товариКупити натрієву газоразрядну лампу SON-T 400W E40 Brille для вирощування рослин. Завдяки легкій конструкції вага лампи складає всього 0,237 кг. Висота дорівнює – 270 мм, варто відзначити що діам..


Індекс передачі кольору: >90Ra / Потужність: 400W / Цоколь: E40 / Частота, Гц: 50

Газоразрядна натрієва лампочка SON-T 70W E27 Pro Brille для рослин - поліпшить якість світла в будь-якому приміщенні. Brille торгова марка для яскравих подій! Завдяки легкій конструкції вага лампи скл..


Індекс передачі кольору: >90Ra / Потужність: 70W / Цоколь: E27 / Частота, Гц: 50

Натрієва лампочка газорозрядна  SON-T 250W E40 Brille для рослин це надійна якість від від компанії Brille. З габаритів варто відзначити такі: вага – 0,195 кг, висота – 240 мм, в..


Індекс передачі кольору: >90Ra / Потужність: 250W / Цоколь: E40 / Частота, Гц: 50
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Часті питання - Натрієві лампи

Світло натрієвих ламп безпечний для людини. Але в складі лампочок міститися шкідливі речовини, тому якщо лампа розбилася, діяти необхідно так само, як і в випадку з люмінесцентної лампочкою.

Лампи випромінюють світло теплого кольору світіння, який не дратує очі. Натрієві лампи частіше встановлюються на автострадах і в теплицях, тому прямий контакт людини з їх випромінюванням мінімальний.

Краще виходити з технічних характеристик світильника. Більшість моделей проводиться з цоколем Е27 і Е40, тип лампи - високого тиску. Лампи низького тиску менш потужні, але більш популярні у вуличному освітленні.

Натрієва лампа успішно використовується в рослинництві для стимулювання росту рослин в теплицях. Також вона популярна для установки в вуличні світильники, в т.ч. ті, які висвітлюють автостради.