Каталог товарів

Енергозберігаючі лампиПоказано від 1 до 40 з 258 (всього сторінок: 7)

Енергозберігаючі лампи - Часті питання

Такі лампи називають енергозберігаючими?

Так прийнято називати нелінійні, компактні люмінесцентні лампи, які складаються зі скляної колби, корпусу і цоколя. Колби можуть мати спиралевидную, U-подібну, кулясту або іншу форму. Принцип роботи грунтується на люмінесценції. Економно витрачають електроенергію і служать відмінною заміною ламп розжарювання.

Як продовжити термін служби ЕСЛ?

Термін служби компактної люмінесцентної лампи збільшиться, якщо уникати частих включень-виключень, не використовувати регулятори світла, не допускати перегріву і тривалої роботи в закритих приміщеннях.

Якщо ЕСЛ розбилася, що робити?

Відкрийте вікно і залишіть приміщення на 15 хв. Потім руками в рукавичках обережно зберіть осколки лампи і помістіть їх в пластиковий пакет. Для збору люмінофора можна використовувати липку стрічку або вологу губку. Щоб запобігти поширенню ртуті по всьому приміщенню, прибирання слід починають від периферії до центру. Помийте підлогу і поверхні меблів. Пакет з осколками лампи і виробами, використаними в процесі прибирання приміщення, слід здати в спеціалізоване підприємство на переробку.

Які основні конкуренти у енергозберігаючих лампочок

Мабуть, єдиним гідним конкурентом енергозберігаючих лампочок сьогодні є світлодіодна лампочка

Чи можуть енергозберігаючі лампочки випромінювати ультрофіолет

Так, як і їхні батьки люмінісцентні лампи, енергозберігаючі лампочки випромінюють невелику кількість ультрафіолету, але існують ультрофіолетові лампи - лачпочки з великою кількістю ультрафіолетового випромінювання

Енергозберігаючі лампочки будуть допомагати розвитку рослин?

Ні, Енергозберігаючі, як і люмінісцентні лампи нічим не допоможуть рослинам, але у продажу в нас є фітолампи для рослин - лампочки зі спеціальним спектром світіння