0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

КомодКомод hi-tech UH84K

Дуже цікавий комод, або, швидше тумба-комод, оскільки однозначну назву цих меблів складно дати. Виконано комод в стилі hi-tech – мінімум яскравого і помітного; спокійні, світлі тони. Забарвлена ​​дана..

Комод UH19K

Комод для речей UH19K це дуже функціональний і практичний елемент меблів у вашому будинку! Виготовлений комод з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування др..

Комод UH36KD

Комод для речей UH36KD це дуже функціональний і практичний елемент меблів у вашому будинку! Виготовлений комод з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування д..

Комод UH5K

Комод для речей UH5K це дуже функціональний і практичний елемент меблів у вашому будинку! Виготовлений комод з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування дрі..

Комод UH68KC

Комод здавна вважався меблею дорогою, вишуканою і, головне, зручною і функціональною. Ми пропонуємо вам додати до інтер'єру своєї спальної кімнати комод UH68KС! Дерев'яний комод кольору стиглої вишні ..

Комод UH69KD

Комод здавна вважався меблею дорогою, вишуканою і, головне, зручною і функціональною. Ми пропонуємо вам додати до інтер'єру своєї спальної кімнати комод UH69KB! Дерев'яний комод кольору стиглої вишні ..

Комод для вітальні UH67KA

Комод – ті меблі, без якої складно обійтися, оформляючи свою кімнату. Адже, посудіть самі, завдяки цій меблів одяг, косметика та інші дрібниці побуту знають своє законне місце розташування! У комоді з..

Комод для дзеркала UH68KB

Комод для дзеркала здавна вважався меблею дорогою, вишуканою і, головне, зручною і функціональною. Ми пропонуємо вам додати до інтер'єру своєї спальної кімнати комод UH68KB! Дерев'яний комод кольору в..

Комод для дзеркала UH69KB

Комод для дзеркала здавна вважався меблею дорогою, вишуканою і, головне, зручною і функціональною. Ми пропонуємо вам додати до інтер'єру своєї спальної кімнати комод UH69KB! Дерев'яний комод кольору т..

Комод-стіл UH36KC

Дуже елегантна і красива шафа для книг, модель UH36KC. Ця шафа виготовлена з якісного матеріалу МДФ (це плитний матеріал, який отримують методом сухого пресування дрібнодисперсної деревної стружки при..

Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)