Каталог товарів

Інструкція з експлуатації та технічні характеристики світлодіодної лампи TM BRILLE


1. Опис та призначення: світлодіодна лампа TM «BRILLE» призначена для загального та декоративного освітлення житлових, офісних та промислових приміщень.


2. Інформація про технічні характеристики лампи, а саме: артикул, потужність, W, світловий потік, Lm, строк служби лампи, ресурс використання, годин, колірна температура, К, напруга, V, частота, Гц, максимальна сила струму, mA, розміри, мм, колір колби, тип цоколя, тип лампочки, тип колби, коефіцієнт збереження світловіддачі, регулятор яскравості, коефіцієнт потужності лампи, кількість циклів вмикань до відмови, час розгоряння лампи до 95 % (Ф), час запалювання лампи, індекс кольоропередачі (Ra), коефіцієнт довговічності лампи за 6 000 год., стабільність світлового потоку за 6 000 год., рівень передчасних відмов, рівномірність колірності, кут випромінення, градусів, температурний режим експлуатації, °C, нестандартні умови використання, спектральний розподіл випромінення, індекс енергоефективності (EEI), коефіцієнт спаду світлового потоку наприкінці нормованого строку служби, сила світла (кд), гарантійний термін, питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин, лампа призначена для зовнішнього освітлення або промислового використання, цільове призначення, не є придатним для освітлення побутового приміщення, рекомендації з приводу утилізації лампи після закінчення її терміну служби, знаходиться на упаковці та на сайті www.brille.ua.


3. Весь товар т.м. BRILLE відповідає вимогам:

Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 р. № 1067

Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 р. № 1077

Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для побутових ламп неспрямованого випромінення, затвердженого постановою КМУ від 14.08.2019 р. № 734

Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для ламп спрямованого випромінення, світлодіодних ламп і пов’язаного з ними обладнання, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2019 р. № 264

Технічний регламент щодо вимог до екодизайну для люмінесцентних ламп без інтегрованого баласту, газорозрядних ламп високої інтенсивності, а також баластів та світильників, призначених для роботи з такими лампами, затвердженого постановою КМУ від 14.08.2019 р. № 741

Технічний регламент енергетичного маркування електричних ламп та світильників, затвердженого постановою КМУ від 27.05.2019 р. № 340

Не підлягає обов’язковій сертифікації.

Вся необхідна інформація згідно чинного законодавства (опис, характеристика товару) представлена на сайтах виробника і також надана на сайті виробника www.brille.ua.

LED лампи


4. Комплектність та склад виробу

Комплектність виробу складасться з лампи, інструкції з експлуатаціі та упаковки. Лампа зроблена завершеним модулем та не підлягас ремонту.


5. Правила та умови використання продукції

Лампи призначені для роботи від мережі змінного струму з номінальною напругою 2З0В/50Гц. Якість електроенергії повинна відповідати вимогам ДСТУ EN 50160:2014.

Використовувати при температурі навколишнього середовища -40C° +60C° та відносній вологості повітря не більше 80% при 25С°.

Лампа мас зберігатися та використовуватися у місцях, що захищені від прямого попадания атмосферних опадів, агресивних та інших рідин.

Можливість використання лампи з димером зазначена на упаковці:


СвітлорегулюванняСвітлорегулювання недопустимо.


Світлорегулювання лампи Лампа, конструкція якої передбачас світлорегулювання.


Заборонясться використовувати у приладах із зіпсованими патронами, вимикачами, шнуром живлення, пошкодженим цоколем a6o корпусом лампи та інших пошкодженнях, а також у мережах, в яких присутні короткочасні різкі стрибки напруги.

Заборонясться експлуатація ламп в повністю закритих світильниках, або в місцях з ускладненою конвекцісю повітря. Це може привести до перегріву лампи скорочення терміну служби світлодіодів.

Якщо лампа була внесена у приміщення із середовища з низькою температурою, заборонясться ïi експлуатація протягом 30 хв.

Не допускати попадания вологи на лампу.


6. Запобіжні заходи

Монтаж та демонтаж лампи проводити тільки при вимкненій електричній напрузі.

Демонтаж лампи проводити тільки після того, як вона охолоне.

Якщо лампи мають суттєво більшу вагу, ніж замінювані ними лампи, треба враховувати, що збільшена вага може зменшити механічну міцність окремих світильників та патронів, та погіршити контактування i утримування лампи.


7. Зберігання та транспортуванняії:

Зберігати в картонних коробках та ящиках на стелажах при температурі навколишнього середовища -20C° - +40C° та відносній вологості повітря не більше 80% при 25С° в сухих опалюваних приміщеннях. Термін зберігання ламп в даних умовах не більше 10 років.

Лампа в упаковці придатна до транспортування автомобільним, залізничним, морським чи авіаційним транспортом.


8.Обмін та повернення

Умови повернення продукції

Покупець може повернути товар за місцем придбання при дотриманні наступних умов:

  • протягом 14 днів із дня покупки, не враховуючи дня покупки;
  • збереження товарного вигляду товару і упаковки;
  • збереження усіх аксесуарів, компонентів і документації, що входять до складу товару;
  • відсутність ознак використання товару;
  • відсутність механічних пошкоджень / деформацій товару, в тому числі, слідів температурної деформації;
  • наявність документа, що підтверджує факт купівлі товару (розрахункова квитанція, касовий чек, товарний чек, експрес-накладна)

При розірванні договору купівлі-продажу, грошові кошти виплачуються в повному обсязі відповідно до суми, зазначеної на чеку на момент покупки. Гроші можуть бути повернуті в день розірвання договору або не пізніше 7 робочих днів після цього.

Умови обміну продукції

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» (розділ 2, стаття 9), покупець може обміняти товар протягом 14 днів.

До обміну приймається товар, який:

  • не використовувався й не має слідів експлуатації, механічних пошкоджень тощо;
  • має повністю збережений товарний вигляд, упаковку й повну комплектність;
  • має документи, що підтверджують його.

Обмін товару проводиться тільки після отримання експертного висновку технічної служби компанії про стан виробу.


9. Утилізація: лампа не містить шкідливих та небезпечних для здоров’я речовин, тому спеціальній утилізаціі не підлягас. Але після закінчення терміну служби рекомендовано утилізувати згідно правил утилізаціі побутової техніки. Дата виготовлення та номер партії зазначено на виробі.


10. Гарантійні зобов’язання

Гарантійний строк вказаний на упаковці. Початком гарантійного терміну вважається дата продажу товару, яка встановлюсться на підставі документів (або копій документів), що засвідчують факт продажу, або заповненого гарантійного талона (із зазначенням дати продажу, найменування виробу, дати закінчення гарантії, підпису продавця, печатки магазину).

У разі відсутності можливості точного встановлення дати продажу гарантійний термін відраховується від дати виробництва товару, яка нанесена на корпус товару у вигляді напису, гравіювання або стікерування.

Якщо від дати виробництва товару, що повертається на склад постачальника, пройшло більше двох років, то гарантійні зобов'язання НЕ виконуються без наявності заповнених продавцем документів, що засвідчують факт продажу товару.

Тривалість горіння лампи зазначена на упаковці.

Гарантійні зобов’язання не виконуються при наявності механічних пошкоджень товару, видимими ознаками втручання в конструкцію лампи або порушення умов експлуатаціі, зберігання або транспортування.

Гарантія не поширюються на лампи зі слідами перегріву (зміна кольору корпусу лампи на жовтий, коричневий), руйнування електронних компонентів.

Гарантія не поширюються у випадках використання на виробництві, з метою отримання прибутку, а також в інших цілях, що не відповідають прямому застосуванню продукціі TM «BRILLE», призначеної для побутових потреб.

Зобов’язання не поширюються на шкоду, причинену іншому обладнанню, що працює в сполученні з лампою.


Увага: для дотримання гарантійних зобов’язань вимоги до підключення та експлуатації світильника, описані в інструкції, є обов’язковими.


Даний гарантійний талон заповнюсться тільки при продажу продукції ”торгівельної марки “BRILLE”


ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
Дата продажу Найменування виробу Кількість Дата закінчення гарантійною термінуПродавець МП ________________

Покупець __________________УВАГА! Талон дійсний при пред'явленні касового чека (товарної накладної).