Каталог товарів

Вбудовані світильникиПоказано від 1 до 40 з 1718 (всього сторінок: 43)

Точкові вбудовані світильники


Точкові вбудовані світильники Brille або "downlight" – це різновид підсвічування врізного монтажу. Вони легкі, використовуються для установки в підвісні стельові конструкції. Популярний варіант для сучасного освітлення квартири, офісу, магазину. Більше інформації про точкові світильники ви можете дізнатися в нашому блозі.

У магазинах Брілле та на сайті brille.ua представлені точкові врізні світильники:

  • з вбудованими світлодіодами та змінними лампочками, в т.ч. LED. Моделі з галогенними лампами відмінно підходять для комерційного освітлення та реклами, оскільки мають високі показники передачі кольору. LED економічні, мають різний дизайн, працюють довше за інші – з такими світильниками відпаде потреба в заміні лампочок;
  • потужністю від 1 Вт для декоративного підсвічування та до 150 Вт для найбільш яскравого освітлення просторих приміщень;
  • з фіксованим напрямком світла, а також поворотні, для зручного управління світлом;
  • традиційних (вінтаж, класичний, флористика) і сучасних (лофт, мінімалізм, хай-тек) стилів;
  • пластикові та металеві моделі.

Точкові вбудовані світильники Брілле - популярний, зручний спосіб додаткового та декоративного освітлення. Їх можна вибрати і замовити з доставленням в інтернет-магазині або в одному з магазинів мережі, які розташовані в м. Києві та інших містах України. На продукцію надається гарантія.

Точкові врізні світильники - Найчастіши питання

Які бувають точкові врізні світильники?

Асортимент продукції великий і складається з моделей, які відрізняються і зовнішнім виглядом, і особливостями конструкції. Характеристики врізних світильників також різні, до чого треба ставитися уважно. Необхідні габарити, потужність та колір допоможуть швидко вибрати фільтри сайту. Серед всіх світильників виділяють: поворотні і неповоротні, класичні та сучасні світлодіодні світильники, а також меблеві. Для легких стель використовуються легкі пластикові моделі.

Які лампочки потрібні для точкових врізних світильників?

Ви можете вибрати врізний світильник, який працює з різними змінними лампочками (енергозберігаючі, розжарювання, світлодіодні, галогенові) або з вбудованими LED. Останні більше підходять для натяжних і підвісних стель, оскільки практично не нагріваються.

Які точкові врізні світильники найдоступніші?

Серед усього асортименту врізних точкових світильників основну частину складають моделі низької цінової категорії: від 30 до 200 грн. Більш функціональні і дорогі моделі призначені для установки в комерційних, офісних і промислових приміщеннях.

Як вибрати точкові врізні світильники для інтер'єру?

Фільтр сайту дозволяє вибрати серед всієї продукції модель, яка виконана з дотриманням стилістичних вимог, що пред'являються конкретним стилем інтер'єру. Техно, хай-тек, лофт або класичні – будь-який з цих світильників можна знайти серед освітлювальної продукції Brille.