Каталог товарів

Люстри павукПоказано від 1 до 21 з 21 (всього сторінок: 1)

Люстра павук – це оригінальний стельовий світильник, який впишеться в інтер’єр бару, ресторану, готелю, кінотеатру, офісу або житлового приміщення в стилі лофт. В магазині Brille є варіанти з плафонами й без, виготовлені в різних колірних рішеннях. Як джерела світла можна обрати вбудовані LED або змінні лампочки: світлодіодні, енергоощадні, галогенні, лампи розжарювання. Доступні варіанти кріплення: монтажна планка або стельовий гак. Люстру павук можна вибрати на сайті www.brille.ua або завітати до одного з офлайн магазинів Брілле.

Люстра павук - Найчастіши питання

Чим люстра павук відрізняється від інших освітлювальних приладів для облаштування центрального освітлення?

Основна відмінність люстри павук від іншої освітлювальної техніки - можливість регулювання світлового потоку. Цим вона схожа на споти. Рухливі механізми дозволяють перенаправити світло в потрібну сторону.

Для яких інтер'єрів підійде люстра павук?

Люстра павук, виконана з металу, джгута, скла, дерева і полімерів, підійде для інтер'єрів у стилі лофт, індустріальний і техно. Якщо правильно підібрати модель, вона буде відмінно поєднуватися з іншими світильниками цих (та інших) стилів. Світлодіодні лампочки, а також декоративні (наприклад Едісона) додадуть світильнику особливого шарму.

Які лампочки можна використовувати для люстри, виготовленої у вигляді павука?

Для люстри павук застосовують лампи розжарювання, світлодіодні, галогенні і енергозберігаючі с различным типом цоколя: Е14, Е27, G4, G9, інші .