Каталог товарів

Галогенні лампи


Показано від 1 до 40 з 184 (всього сторінок: 5)

Галогенні лампи в асортименті представлені в мережі магазинів Brille. В електронному каталозі сайту можна знайти галогенки з нарізним і штирьовим типом цоколя. На оригінальних фото ви можете детально розглянути, як виглядають галогенні лампочки різного типу, вивчити їх технічні характеристики та дізнатися про сферу застосування. Корисними можуть виявитися і відгуки наших покупців. Керуючись фото, описами товару і відгуками, ви легко підберете собі галогенні лампи потрібної форми та потужності. Всі лампи Брілле сертифіковані, вони відрізняються якісною роботою і тривалим терміном експлуатації. На галогенні лампи надається гарантія 3 місяці.

В інтернет-магазині Brille.ua можна замовити капсульні, рефлекторні, трубчасті й галогенні лампи спеціальної форми. Великою популярністю користуються галогенки MR16, A111, які забезпечують направлене світло та ідеальну світлопередачу. Замовлення можна самостійно забрати в одному з магазинів Брілле, розташованих у всіх великих містах України. Також ми забезпечуємо зручну оплату і швидку доставку замовлень в усі куточки країни. Для наших покупців діє приємна бонусна система, яка дозволяє оплачувати наступні покупки бонусами.

Детальну інформацію про галогенки різного типу можна почерпнути з відеоогляду на цій сторінці.

Галогенні лампи - Часті питання

Як міняти галогенну лампочку?

До галогенці заборонено торкатися руками - будь-яке забруднення, навіть відбитки пальців може вивести її з ладу. Встановлювати її слід в рукавичках або скориставшись звичайною серветкою.

Які обмеження використання галогенною лампочки?

Її не можна встановлювати в пожежонебезпечних світильниках, оскільки вона володіє високою тепловіддачею.

Які існують кольору галогенних лампочок?

Завдяки можливості нанесення на колбу кольорового напилення, можна надати світлового потоку будь-який відтінок. У нас представлені галогенні лампочки зі свіченням жовтого, синього, зеленого, червоного кольорів.

Які переваги у галогенної лампочки перед світлодіодною -hidden="true">

Головними перевагами галогенних перед світлодіодними лампами є набагато менші габарити, краща кольоропередача та більш природна спектральна основа

Чи можуть галогенові лампочки випромінювати ультрофіолет

Так, але в дуже малих дозах, ультрофіолетові лампи - це окремий вид лампочок з дійсно більшою кількістю ультрафіолету

Галогенові лампочки будуть корисні в парниках?

Галогенові лампи, хоч і ближче інших до сонячного світла, нічим не допоможуть розсаді та дорослим рослинам, для всіх любителів рослин ми пропонуємо спеціальні лампи для рослин ( фітолампи ) - лампочки з потрібним спектром світла