Меню

Світлодіодні лампи: переваги

Автор: Brille Дата: 13.07.2020 Переглядів: 2650 Коментарі : 0

Світлодіодні лампи - освітлювальні елементи нового покоління, які мають безліч переваг в порівнянні з традиційними лампочками розжарювання. З'явилися вони відносно недавно, в 70-х роках і на сьогоднішній день вже ясно, що за ними майбутнє.

Як відомо, звичайні лампи розжарювання мають ледь вловиме для людського ока мерехтіння. Завдяки відсутності мерехтіння, а також ультрафіолетового та ІК - випромінювання, світлодіодні лампи не завдають шкоди зору і не сприяють перевтоми очей. Особливо це важливо, якщо мова йде про освітлення приміщення, де ви працюєте за комп'ютером, читаєте або дивитеся телевізор.

Випромінювання тепла в світлодіодних лампах зведено до мінімуму, тому вони не нагрівають елементи світильника і приміщення.

світлодіодні лампи в стилі ретро

Вартість світлодіодних ламп значно вища, ніж звичайних ламп розжарювання, а й економічність їх набагато вище. Перш за все, знижується споживання електрики. Сьогодні вже багато держав мають програми по впровадженню і широкому поширенню світлодіодних енергозберігаючих ламп, аж до заборони традиційних ламп розжарювання. Навіть у порівнянні з люмінесцентними лампами, світлодіоди в кілька разів економічніше. Наприклад, світлодіодна лампа потужністю 15Вт забезпечує світловіддачу еквівалентну 120Вт звичайної лампочки. Низька напруга живлення світлодіодних ламп забезпечує високу пожежну безпеку. Крім цього, світлодіодна лампа має тривалий термін експлуатації - до 100 тис. годин.

На відміну від звичайної лампи розжарювання, світлодіодні лампи більш стійкі до вібрацій і ударів. Природно, при бажанні лампу можна розбити, але в тих умовах, в яких лампа розжарювання виходить з ладу, світлодіодна лампа збереже працездатність.

Світлодіодні лампи виробляються в різних варіаціях, у тому числі і щодо дизайну. Завдяки широкій різноманітності форм, кольорів і конструкцій, світлодіодні лампи використовують як для основного, так і декоративного освітлення приміщень. З їх допомогою освітлюють картини, меблі, ландшафти, контури будівель. Лампи можуть вбудовуватися в будь-які види світильників: стельові, настінні, вбудовані в підлогу і т.д. Світлодіодні лампи розроблені таким чином, що не вимагають поновлення світлового обладнання і можуть застосовуватися в тих світильниках, які у вас вже є. Використання світлодіодних ламп дозволяє надовго забути про обслуговування світлових приладів, але при зменшенні яскравості освітлення на 30% лампи необхідно замінити.

Теги: brille, світлодіодні лампочки, лампочки, led, лед лампи, светільнкі, світлодіоди, технічні характеристики, переваги, огляд, поради, блог, освітлення, види лампочок, колірна температура, колір світіння, світловий потік, екологічна безпека, філаментні лампо

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу