Каталог товарів

Лампи для магазину одягу

Автор: Brille Дата: 23.01.2023 Переглядів: 2484 Коментарі : 0

За допомогою правильної організації освітлення торгової площі можна змінити дизайн магазину і продемонструвати ефективне викладання всього товару. Мальовничий світловий декор і сучасне підсвічування можуть стати візитною карткою будь-якого бренду. Специфіка магазинів одягу та текстилю в тому, що вони чутливі до потужності ламп, відтінків світіння і напрямку світлового потоку. Щоб ефективно підсвітити колекції одягу, взуття та текстильних виробів, потрібні професіонали, які зроблять проєкт освітлення, що відповідає нормативним вимогам, і підберуть потрібні лампи. .


Освітлення в магазині одягу

ЗмістПрофесійне освітлення в магазині одягу


Освітлення впливає на вибір товару, від цього залежить, як людина буде себе почувати в приміщенні. Тип лампочки (галогенні, світлодіодні, лампи денного світла або розжарювання); її потужність, відтінок світіння та інші технічні особливості потрібно підбирати з урахуванням рекомендацій світлових дизайнерів та маркетологів. Існує три типи систем освітлення магазинів одягу:

  • загальні – рівномірно розподіляють освітлення по всій площі;
  • акцентні – здійснюють підсвічування певних товарів, нових колекцій, стендів;
  • комбіновані – поєднують світильники для загальної та підсвітлення.

Загальне освітлення може здійснюватися за допомогою стельових, точкових і трекових світильників, світлодіодних люстр і підвісів. Для облаштування підсвічування застосовують поворотні споти, точкові накладні світильники, підвіси та трекові моделі. Всі прилади можна використовувати в різних торгових приміщеннях. Кількість світильників в системі, їх тип і видова приналежність залежить від висоти стель магазину, його площі, розташування вітрин, стелажів, полиць і касової зони, а також від асортименту товару.


Підсвічування і трекові світильники в магазині одягу

Для брендових магазинів, які просувають одяг для молоді, маркетологи рекомендують встановлювати яскраві світильники, для яких підбирають світлодіодні лампочки з холодним відтінком світіння. Для бутиків, що пропонують одяг преміумкласу краще вибрати неяскраве світло, холодні та теплі відтінки можуть чергуватися. У магазинах одягу та хутра слід встановлювати джерела світла з високими показниками кольору. Бажано використовувати поворотні моделі, щоб на хутро світло падало під кутом. Для цього ідеально підходить трекові системи.

Спеціальні лампочки для бутиків і магазинів одягу


Років 10-15 тому торгові площі обладнували світильниками з люмінесцентними, лампами розжарювання, галогенними, металогалогенними та натрієвими джерелами світла. Сьогодні в цій ніші впевнено лідирують ЛЕД лампочки.

Невисока ціна ЛР не стала тією перевагою, яка залишила б їх на вершині популярності. Для освітлення магазинів одягу сьогодні їх майже не використовують. Причин тому кілька:

  • лампи розжарювання споживають занадто багато електроенергії;
  • виділяють багато тепла, тому завжди потрібно контролювати відстань від світильника до товару і не використовувати в безпосередній близькості декоративні прикраси;
  • висока передача кольору не забезпечує ідеального підсвічування, тканини не всіх кольорів виглядають виграшно в теплих відтінках.

Для товарів жовтого, червоного і коричневого кольору, а також їх відтінків лампа розжарювання – ідеальний вибір. Під її світлом речі заграють новими яскравими відтінками. А ось товари синюватих і зеленуватих відтінків програють в кольорі, вони стануть сірими. ЛР випромінюють тепле світіння жовтого відтінку, воно посилює насиченість теплих тонів, але знижує інтенсивність холодних.


Лампочки для освітлення в магазинах одягу

Люмінесцентні лампи денного світла на відміну від ЛР посилюють холодні відтінки. Під їх променями виграшно виглядатимуть речі синього і зеленого тонів, але колірна привабливість жовто-червоно-коричневих буде сильно знижена. Можна використовувати моделі з синюватим люмінофором, вони підсилюють яскравість теплих тонів.


Типи лампочок


Які лампочки можна використовувати для світильників різних типів?
Детальніше!


Оптимальне рішення було знайдено за допомогою галогенних та світлодіодних ламп MR16 і AR111. Ці джерела світла найкраще підходять для роздрібної торгівлі, особливо вони добре справляються з освітленням продукції текстильної промисловості, одягу, взуття, ювелірних виробів.


Лампи MR16 для освітлення магазинів одягу


Лампочки MR16 обладнані мультіфасетним рефлектором (Multifaceted Reflector). Такий рефлектор складається з дрібних граней, він спрямовує і розподіляє світло. Світловий потік відбивається від рефлекторів і фокусується. Пристрої спочатку були розроблені для діапроєкторів, але поступово їх область застосування значно збільшилася. Ці джерела світла використовують для підсвічування вітрин і в системах загального освітлення магазинів – найчастіше в точкових світильниках для підвісних стель. Вони дуже компактні, відбивач в них м'яко та ефективно розподіляє і направляє світло, що додає простору об'ємності, а речам привабливості. Яскравість можна регулювати.

Галогенні лампи MR16 випускають з напругою 220 В і 12 В. Низьковольтні 12-вольтні підключають за допомогою трансформатора, який перетворює напругу мережі в робочу. Лапочки MR16 низьковольтного типу мають контактний цоколь GU5.3 і G53. Моделі, що працюють від мережі 220, мають цоколь GU10. Так роблять, щоб користувачі не переплутали високовольтний тип з низьковольтним.

Галогенки MR16 споживають досить багато електрики та нагріваються під час роботи, тому виробники випустили світлодіодний аналог. ЛЕД лампи MR16 можуть бути з відбивачем і без нього.


Лампи AR111 і MR16 в модному бутіку


Лампи AR111 – джерела спрямованого світла


Лампи спеціальної форми AR111 можуть бути галогенними та світлодіодними. Вони призначені для акцентного і декоративного освітлення в магазинах одягу. Їх спектр світіння ідеально передає колір будь-якої речі, а сфокусований світловий потік дає можливість здійснювати ефектне акцентне підсвічування. Світло випромінюється на відбивач, фокусується і відображується з більшою силою. Лампи часто використовують в готелях і музеях, незамінні вони та при оформленні вітрин.

ЛЕД моделі AR111 прийшли на зміну галогенкам з таким же діаметром – 111 мм. Вироби виробляють з цоколем G53 і GU10. Ці джерела світла, як і MR16, роблять низьковольтними та високовольтними. Лампи 12 В з цоколем G53 працюють з трансформатором, високовольтні – 220 В з цоколем GU10 – безпосередньо від мережі. Обидва типи виробів відрізняються економним споживання електроенергії та можливістю регулювання яскравості світіння. Для цього моделі обладнані димером. Вироби характеризуються високою інтенсивністю світла і гарною передачею кольору – до Ra 85. Їм не властиво ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання. Візуально світлодіодна лампа G53 AR111 виглядає як галогенна, тому їх завжди можна поміняти.

Заміна галогенної лампи на світлодіодну


Галогенки – це поліпшена версія ЛР. У них вища яскравість і світлова віддача, тому моделі активно використовували до появи світлодіодок. З приходом світлодіодних джерел галогенкам довелося посунутися. Для цього є підстави – термін служби галогенок становить 2-4 тис. годин, а ледок – до 30 тис. годин. Крім того, світлодіодні лампи мають дуже високі показники енергоефективності.

Як замінити у світильнику галогенну лампочку на світлодіодну? На перший погляд, все просто – потрібно купити ледку з таким же цоколем і вставити в патрон. Але половина галогенок працює з напругою 12 В. Їх функціонування обумовлено застосуванням трансформатора, який знижує напругу мережі 220 В до 12 В. Провести просту заміну без перероблення електричного кола не вийде. Якщо ви не поміняєте трансформатор, то при включенні отримаєте мерехтіння і пульсацію. Щоб заміна пройшла без проблем, слід прибрати трансформатор для галогенних моделей та поставити блок живлення для світлодіодної лампи. Блок повинен відповідати сумарній потужності цих приладів. Якщо потужність 6 лампочок по 3 Вт, то трансформатор повинен витримувати сумарне навантаження 20 Вт. Розрахунок простий – 3 Вт х 6 = 18 Вт і плюс 10% додати для страховки. Хоча процедура заміни досить проста, краще довірити її фахівцеві. Ви можете поставити ці питання нашим менеджерам у магазині або запитати через систему зв'язку на сайті в месенджерах чи будь-яким іншим зручним способом. Ми допоможемо.


Точкові світильники для ламп AR111 і MR16

Конструкція ламп для одягу


Моделі MR16 і AR111 з цоколем GU5.3, G53 і GU10 відрізняються особливою конструкцією – штирьовою системою з'єднання з патроном. У маркуванні кожен символ має своє значення. Буква G позначає двохштирьову серію, 53 – відстань між штирями в міліметрах, MR16 – відповідає діаметру 50 мм, вказаною в дюймах (⅛ дюйма США); AR111 – діаметр лампи 111 мм.

У світлодіодних моделях MR16 і AR111 застосовують SMD-світлодіоди та COB-матриці. Лампочки загоряються миттєво після включення, мають захист від перепадів напруги. У виробах цього типу корпус і радіатор виготовляються з алюмінію і міцного пластику. Ребристий радіатор забезпечує оптимальний тепловий режим роботи світлодіодів і електронних компонентів. Дзеркальний відбивач сприяє збільшенню світлового потоку. За допомогою двох штирів відбувається поворотне з'єднання лампи з патроном світильника. Для виготовлення патронів застосовують діелектрики.

Кут розсіювання світла становить від 20 до 120 градусів. Кут 25˚– відносно вузький кут променя, такий варіант підходить для виділення конкретних об'єктів в магазині. Кут 40˚ – ширший, застосовується для загального освітлення, підходить для приміщень з високими стелями. Лампочки виготовляють в трьох колірних температурах – тепле біле світло, нейтральне біле і холодне біле.

Світильники для магазину одягу


Лампи MR16 і AR111 застосовується в підвісних та стельових світильниках, трекових системах, врізних або накладних точках.

Вони ідеально підходять для створення загального та акцентного освітлення. Інтенсивність світіння ледок обумовлена ​​потужним світловим потоком. Моделі потужністю 12 Вт створюють потік світла 850 лм, потужністю 15 Вт – 1250 лм. Такі джерела світла цілком можуть замінити ЛР 100 Вт зі світловіддачею 1300 лм або галогенку потужністю 50-70 Вт.

У мережі магазинів Brille представлені галогенні та світлодіодні лампи MR16 і AR111. Також ми пропонуємо величезний асортимент різних світильників до них. Є карданні світильники, розраховані на два, три чи чотири джерела світла. Вони відмінно впишуться в інтер'єр магазину текстилю, жіночого або чоловічого одягу. Моделі мають геометричну форму, формують потужне акцентне підсвічування, їх можна купити в декількох кольорах.


Світильники для магазинів одягу з лампами AR111 і MR16

Поворотними трековими світильниками, встановленими на шинопровід, користуватися дуже зручно. Вони легко переміщаються по треку, забезпечують сфокусований якісний світловий потік, з їх допомогою можна здійснити різні сценарії освітлення магазину. Компактні розміри дозволяють використовувати моделі в приміщеннях з низькими стелями. Колір виробів – чорний, білий, бежевий.

Точкові освітлювальні пристрої можуть монтуватися накладним й врізним способом. Їх виробляють поворотними та неповоротними. З їх допомогою можна фокусувати світло в потрібному місці. Поворотні моделі дозволяють змінювати кут падіння світлового потоку. Каркас точкових світильників виготовляють з металу і пластика. Видима частина моделей може бути прикрашена рельєфним декором.

Світлотехніку для створення якісної системи освітлення в магазинах одягу завжди можна купити в магазинах Brille. Під спеціальні лампочки MR16 і AR111 наші консультанти запропонують різні типи світильників, допоможуть підібрати правильну потужність, розмір, відтінок світіння. Обрану модель покупець може побачити в роботі. Якщо у вас немає можливості відвідати наш магазин офлайн, дивіться наші відео огляди і замовляйте товар на сайті. У нас вигідні ціни та швидка доставка по Україні.

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар