0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Зволожувачі повітря. Який вибрати?

Автор: Brille Дата: 02.07.2020 Переглядів: 956 Коментарі : 0

Для забезпечення сприятливих умов перебування в приміщенні - в будинку, офісі або кафе, важливо враховувати таку складову, як вологість повітря. У житловому приміщенні вона повинна становити 40-60%. Досягти такого показника в квартирах мегаполісу складно. Вихлопні гази і пил, сушать повітря, що негативно впливає на стан шкіри, збільшує ймовірність захворювань верхніх дихальних шляхів. В осінній та зимовий періоди обігрівачі та батареї пересушують повітря, а через холодну погоду часто відкривати вікно для провітрювання не виходить - це може привести до застуди. Пощастило тим, хто живе в селі, в лісі або біля моря: там і пилу менше, і повітря чистіше. Єдиним порятунком є зволожувачі повітря. Сучасний ринок надає широкий асортимент даних приладів, що відрізняються один від одного потужністю, типом, функціоналом, зовнішнім виглядом і ціною.

Що потрібно знати про увлажнителях?

При виборі зволожувача повітря варто пам'ятати, що для створення необхідної вологості в усьому будинку, потрібно придбати по одному в кожну кімнату, тому що один прилад здатний наситити вологою тільки одне приміщення. Працювати він повинен і вдень, і вночі. Тому зверніть увагу на рівень шуму при роботі тієї чи іншої моделі. Зволожувачі холодної пари і ультразвукові працюють майже безшумно, чого не можна сказати про парових. Всі пристрої працюють від мережі 220 В, тому доцільно буде звернути увагу на їх енергоекономічність.

Типи зволожувачів повітря

Традиційний зволожувач

  1. Традиційні (механічні) або зволожувачі «холодного типу». Принцип їх роботи простий: в бак заливають воду, з нього вона потрапляє на спеціальні картриджі (час від часу їх потрібно замінювати). Через вбудований вентилятор проходить повітря з картриджів і, тим самим, відбувається процес його зволоження. Крім цього, повітря очищається від пилу. Механічний зволожувач шумить (35-40 дБ); піднімає показники вологості максимально до 60%.
  2. Ультразвуковий зволожувач

  3. Ультразвукові зволожувачі. Принцип роботи: воду заливають в резервуар, потім ультразвукова мембрана в процесі вібрації розбиває її в дрібні краплі. Повітря стає вологим, пропускається через вентилятор і надходить в приміщення. Деякі моделі гріють воду і знищують безліч шкідливих мікроорганізмів, що знаходяться в повітрі. Такий прилад працює майже безшумно (25 дБ).
  4. Паровий зволожувач

  5. Парові зволожувачі. Працюють за принципом звичайного чайника. Вода закипає, утворюється пара і насичує повітря вологою. Завдання пристрої - доводити воду до кипіння повільно, щоб виділяється пар поширювався по приміщенню поступово. Використання такого приладу важливо в кімнатах дітей, які схильні до респіраторних інфекцій. Зволожувач позитивно впливає на дихальні шляхи, вбудований іонізатор освіжає і очищає, вбиває бактерії. Прилад шумить під час роботи і споживає чимало електроенергії, але з його допомогою можна досягти вологості вище 60%.

Який зволожувач повітря вибрати?

Першим критерієм при виборі є ціна. Найдешевше обійдеться традиційний зволожувач, дорожче - ультразвуковий. Також на ціну впливає наявність пристосування для ароматизації повітря. У пристрої, в яких такого пристосування немає, наливати аромамасла не можна. Це призведе до пошкоджень внутрішніх частин приладу. Також варто звернути на рівень шуму і енергоекономічність.

Теги: brille, меблі в стилі хай-тек, меблі hi-tech, інтер'єр, дизайн, стиль, лофт, модні рішення, блог, поради, для вітальні, для кухні, для спальні, для дитячої, догляд, модерн, сучасний стиль, офісні меблі, для офісу, зволожувач

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар