Вуличний Ліхтар на Сонячної Батареї, Купити Вуличні Світлодіодні Світильники на Сонячних Батареях - Автономне Вуличне Освітлення | Brille
Меню
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5

Вуличні ліхтарі на сонячних батареях - сонячні світильники

Вуличний ліхтар на сонячній батареї – це освітлювальний пристрій, призначений для використання в місцях, де немає живлення від мережі. Такі моделі представлені в магазинах Брілле. Світильники на сонячних батареях встановлюють у вхідній зоні житлового будинку біля під'їзду офісу, в приватному секторі для освітлення під'їзних шляхів та доріжок у саду. Вироби добре справляються з виконанням функції автономного чергового освітлення. Вони мають сучасний дизайн, просто встановлюються та працюють без перебоїв.

Світильники на сонячних батареях

Вуличні ліхтарі на сонячних батареях: переваги

Вуличні та садові світильники на сонячних батареях використовувати дуже вигідно. Покупці суттєво економлять на проводці мережі. Ліхтар на сонячній батареї повністю автономен, він не потребує підключення в електромережі. Його конструкція включає:

 • світлодіоди, що генерують світловий потік;
 • панель, що приймає сонячне проміння;
 • контролер – необхідний передачі енергії від сонячних батареї до акумулятору;
 • акумуляторна батарея – тут відбувайся накопичення енергії для роботи світильника;
 • датчики, які включають та вимикають освітлювальний прилад;
 • кріпильні елементи.

Протягом дня сонячна панель заряджає акумулятор, який забезпечує світловий потік у темний час доби. Як це відбувається? Світло сонця попадає на панель, за допомогою контролера передається до батареї, де акумулюється енергія. Сучасні сонячні ліхтарі обладнані акумуляторними батареями, які можуть забезпечити 7-8 годин роботи.

З настанням темряви спрацьовує датчик – світильник вмикається. Освітлювальний прилад заряджається не тільки в сонячну, а й у похмуру погоду. Коли небо затягнуте хмарами, час заряджання збільшується.

Які ліхтарі на сонячних батареях пропонує Brille?

У мережі магазинів Брілле можна знайти безліч світильників на сонячних батареях:

 • настінні;
 • консольні;
 • прожектори;
 • грунтові;
 • декоративні.

Настінні моделі встановлюють на вертикальні поверхні. Це може бути фасад будинку, паркан, опора. Також такі пристрої застосовують для декоративного підсвічування будівель. Консольні використовують для освітлення доріг, ігрових та будівельних майданчиків, автозаправних станцій, перехресть. Їх монтують на опорах, дахах та щитах.

Прожектори, що працюють на енергії сонця, потрібні для акцентного підсвічування. З їхньою допомогою підсвічують пам'ятники, сходи, архітектурні споруди. Грунтові світильники – вбудований вид підсвічування доріжок, площ та клумб. Вони зонують та підсвічують територію. Декоративні створюють атмосферне освітлення подвір'я на сонячних батареях.

Де купити ліхтарі на сонячних батареях

Купити світильники на сонячних батареях з датчиками та елементами кріплення ви завжди можете в мережі магазинів Брілле. У нас обов'язково знайдуться моделі необхідної потужності. Консультанти допоможуть визначитися з вибором та замовити прилад.

Вуличні ліхтарі на сонячних батареях - Часті питання

Чи заряджаються вуличні ліхтарі на сонячних батареях у похмуру погоду?

Так, вони заряджаються, коли сонце приховано за хмарами, зокрема. під час дощу. Час заряджання за таких умов триватиме довше.

З якими лампочками працюю світильники на сонячних батареях?

Більшість вуличних ліхтарів на сонячних батареях працюють зі світлодіодами - це яскраве та економне джерело світла, створюється можливість автономного вуличного освітлення.

Чи можуть світильники на сонячних батареях працювати при морозі?

Світлодіодні світильники зі ступенем захисту IP67 працюють за будь-яких погодних умов.умовах, характерних для України.

Чи я можу купити ліхтар під сонячну батарею окремо, якщо він був зламаний?

Така можливість має деякі моделі. Більш детальну інформацію вам нададуть наші консультанти.

Випробуй удачу

  Щоб побачити виграш необхідно Авторизуватись чи зареєструватись

  Після отримання виграшного купону, потрібно зробити замовлення та ввести його в корзину, для отримання виграшу.

  Промокод діє 72 години з моменту отримання.

  Використати промокоди можна при замовленні від 1000 грн.

  Застосувати виграний промокод можна 1 раз.