Меню
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5

Світильники на батарейках

Автор: Brille Дата: 04.01.2023 Переглядів: 4887 Коментарі : 0
Світильники на батарейках – прості, функціональні і недорогі джерела світла, які легко встановити в будь-якому місці. Їх перевага – автономність. З ними стало можливим освітлення важкодоступних місць, внутрішнього простору шафок або робочого столу, забувши про проводи, а також розетку.

Світильники на батарейках – тренд сучасності

бра на батарейках

Сучасні світильники на батарейках – це практичні, корисні і дуже важливі елементи щоденного вжитку. Розвиток технологій впевнено доповнює цей список ще двома характеристиками – автономністю і мобільністю. Пристрої володіють усіма перерахованими вище властивостями, але також мають інші важливі якості. Що ж такого особливого в освітлювальних приладах даного типу?

Особливості конструкції світильників на батарейках

Своєю появою світильники з батарейками зобов'язані об’єднанню воєдино кількох характерних якостей, а саме:

 • роботі від портативних джерел живлення, завдяки чому зникає необхідність постійного підключення до електромережі;
 • використанню елементів з низьким споживанням електроенергії;
 • відсутності необхідності проводити складні монтажні роботи;
 • простоті конструкції і функцій;
 • можливості вибору відтінків світіння, ін.

Ці особливості розкривають свій потенціал в повній мірі завдяки розвитку led технологій, за допомогою чого можна отримати якісне, економічне освітлення.

Сьогодні на ринку присутня безліч портативних світлодіодних виробів. Це можуть бути настільні лампи, бра, підсвічування, моделі для шафи, інші. Для них характерна простота використання, а також наявність додаткових функцій, таких як автоматичне включення, перемикання відтінків світіння (в залежності від часу дня або особистих переваг). Ще одна важлива характеристика – відсутність проводів.

Окрема важлива риса – питання установки пристрою. Існує два типи світильників: переносні і фіксовані. Якщо для перших потрібно тільки наявність рівного місця, то другі мають кілька типів монтажу.

Прилад можна зафіксувати саморізами або ж за допомогою самоклеючої плівки. Будь-який тип установки дозволяє з легкістю замінити елементи живлення при необхідності.

З характерних особливостей, які важливо враховувати при роботі пристроїв, можна відзначити принцип роботи світлодіодних моделей. Головний плюс технології – економічність – одночасно є головним обмежувачем потужності світлового випромінювання. Все через необхідність продовжити термін його служби на одній зарядці. Тому багато користувачів можуть відзначити той факт, що дані моделі, найчастіше, виступають способом місцевого освітлення – для організації підсвічування предметів найближчого оточення.

В іншому ж світильники відповідають своїм аналогам зі шнурами: їх конструкція стандартна, окремі пристрої можуть змінювати напрямок світла, вони дозволяють не тільки організувати освітлення, але і налаштувати його під особисті переваги.

Джерело освітлення для нестандартних ситуацій

Світлодіодний світильник на батарейках для шафи

Мати можливість створити прийнятний рівень освітленості в будь-якому місці, в будь-який час – це, безсумнівно, відмінне рішення, яке задовольняє потреби домогосподарки, інженера заводу, менеджера офісу. Завдяки такій можливості, світильники користуються значним попитом. Не дивлячись на те, що дані пристрої частіше вирішують допоміжні завдання, в деяких ситуаціях вони можуть стати основними джерелами світла: наприклад, освітлити простір усередині намету, будь-яке приміщення при відключенні електроенергії. До того ж, компактний лед – це відмінне рішення для створення якісної контрастної ілюмінації. Підходить він і для підсвічування меблів: наприклад, вмісту всередині шаф. Економічний LED на батарейках, може стати відмінним вибором, коли потрібно створити чергове освітлення.

Вибір автономних джерел світла – нескладне завдання. Однак, це не виключає ймовірності виникнення додаткових питань щодо функціональності або роботи товару. Консультанти магазинів Brille допоможуть купити підходящий світильник, а також нададуть додаткову інформацію про умови його використання. Купуючи продукцію Brille через сайт або в магазинах мережі, можна замовити доставку придбаних товарів, а також оформити гарантію.

Теги: brille, світильники на батарейках, декоративні світильники, люстри, бра, торшери, підсвічування, інтер'єр, дизайн, блог, стиль, лофт, для спальні, світлодіоди, led, світлодіодні стрічки, споти, поради, тренд, технічні характеристики

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу

  Щоб побачити виграш необхідно Авторизуватись чи зареєструватись

  Після отримання виграшного купону, потрібно зробити замовлення та ввести його в корзину, для отримання виграшу.

  Промокод діє 72 години з моменту отримання.

  Використати промокоди можна при замовленні від 1000 грн.

  Застосувати виграний промокод можна 1 раз.