Меню

Стиль Тіффані

Автор: Brille Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1190 Коментарі : 0
Яскравий, особливий, що запам'ятовується - так в кількох словах можна охарактеризувати стиль Тіффані. У той же час він як незвичайний, настільки і простий у використанні. І якщо у вас з'явилося бажання привнести в своє життя щось особливе, то радить звернути свою увагу на стиль Тіффані.

Тіффані, відокремлений стиль простих речей

Тіффані – для багатьох саме це поняття завжди асоціюється з предметами побуту, в яких переважають яскраві барвисті кольори, укладені в хитромудрі візерунки і нестандартний стиль оформлення, нехарактерний для інших аналогів. Говорячи про пристрої освітлення необхідно зауважити те, що стиль Тіффані має небагато відмінностей від інших приладів, але ці відмінності настільки характерні, що дозволяють відразу ж, виділятися серед конкурентних варіантів. Незважаючи на те, що даний стиль з'явився вже відносно давно, зараз він продовжує свій тріумфальний хід по світу. Більше того, у нього з'явилася велика кількість всіляких варіацій, які, безсумнівно, все більше радують справжніх шанувальників творчості великого винахідника. Чим же так славен цей стиль, які особливості в нього закладені і що він із себе представляє сьогодні, ми поговоримо нижче.

Настільна лампа Тіффані в традиційному виконанні

Тіффані, історичні витоки стилю

Щоб зрозуміти звідки бере свій початок даний стиль, необхідно на мить перенестися в XIX ст., і подивитися, як створювалися скляні елементи в різних побутових речах – приладах освітлення, вітражах та ін. У той час для з'єднання окремих фрагментів скла використовувалися грубі свинцеві прути. Саме вони, на думку творця нового стилю Луїса Комфорта Тіффані, спотворювали вигляд пристрою, роблячи його непривабливим і мали малу цінність, з естетичної точки зору.

Один з візерунків Тіффані

В результаті творчих досліджень свинцеві прути були замінені на смужки з міді, які вирізалися з цілісного листа. Цей спосіб кріплення приніс з собою не тільки оновлення зовнішнього вигляду, але й легкість, простоту і витонченість конструкції. Надалі всі творіння великого майстра будуть використовувати саме такий спосіб кріплення і назавжди стануть характерною рисою стилю Тіффані.

Скло – це ще одна особливість стилю Тіффані. Тодішні зразки жодним чином не задовольняли великого майстра. Справа закінчилася придбанням скляної фабрики і численними експериментами з різними матеріалами. В результаті цих праць виникли різні види скла, які задовольняли запити майстра своїми характеристиками світлопередачі і зовнішнього вигляду. Також, додатково, була розроблена нова система поділу різних кольорів і відтінків скла, в наслідок чого з'явилася можливість створювати моделі пристроїв з малюнком, максимально чітко стилізованим під оригінал (наприклад, різні відтінки листя, води та ін.).

Різноманітність товарів Тіффані і їх практичне застосування

Сучасне виконання стилю Тіффані присутнє в безлічі різних освітлювальних пристроїв. Серед продуктів можна зустріти наступні:

Всіх їх відрізняє незвичайне оформлення при, здавалося б, схожих конструкціях. При цьому виконані вони можуть бути як в природних мотивах, так і у вільному оформленні.

Відносно елементів оформлення, то найчастіше ними виступають плафони пристроїв. Однак і інші частини, наприклад стійка, основа, підставка, також можуть бути прикрашені різнобарвним скляним орнаментом.

Торшер Тіффані у інтерєрі

В цілому ж, якщо заглибитися в суть, то Тіффані, мабуть, навіть не стільки стиль, скільки можливість реалізації різних творчих задумів. За допомогою нього можна передати настрій, стан душі і навіть світогляд. Недарма він дуже добре поєднується з будь-якими оформленнями приміщення і може служити не тільки як прилад з практичним застосуванням, але й як елемент декору чи прикраса. Тут все залежить не тільки від пристрою, але і від фантазії власника.

Незвична аура світильників Тіффані

Однак і практична сторона світильників Тіффані не залишилася осторонь. Люстри Тіффані все також є головним освітлювальним пристроєм приміщення, в якому вони розміщені. Настільні лампи допоможуть виконати багато побутових справ, як дорослим, так і дітям. Торшери створять неповторну ауру, дозволяючи привнести таємничу і привабливу гру світла і тіні. Бра посилять загальний світловий фон, виконають підсвічування окремих зон або зможуть бути аналогом чергового освітлення. Вуличні ж світильники дозволять створити гарну ілюмінацію екстер'єру.

Важливо також відзначити і такий момент як створення особливої ​​атмосфери. Завдяки спеціальному склу, що має невелику прозорість, пристрої Тіффані створюють об'ємне освітлення, яке робить обстановку в приміщенні по-особливому затишним. При цьому промені світла не ріжуть очі і створюють рівномірну, об'ємну ілюмінацію. Завдяки цьому їх часто використовують при створенні особливої ​​атмосфери.

Сучасний варіант люстри Тіффані

Стиль Тіффані, доречний в будь-якому приміщенні

Пристрої освітлення Тіффані сьогодні не тільки добре виглядають в приміщеннях, оформлених в різноманітних стилях, але також використовуються в різних ситуаціях. Це можуть бути не тільки квартири або приватні будинки, але також офіси, адміністративні будівлі, сфери торгівлі та розваги, різноманітні тематичні місця. Завдяки плавним формам, незвичайним орнаментам і барвистим квітам, такий світильник дає відчуття чогось особливого. І не важливо для чого він використовується – для відпочинку в спокійній обстановці будинку, ділової зустрічі в офісі або для дружніх посиденьок у барі.

Вибір світильника Тіффані часто включає в себе дещо більше, ніж простий підбір пристрою освітлення. Тут важливо все – від кольорів і відтінків, до форми і кількості джерел світла. Підібрати правильний прилад, а також наочно оцінити роботу різних моделей завжди можна в мережі магазинів Brille. Тут шарм минулого добре суміщений з технологіями сучасності.

Теги: brille, тіффані, світильники тіффані, люстри, бра, підсвічування, стиль тиффани, торшери, настільні лампи, підвісні світильники, вуличні світильники, інтер'єр, дизайн, стиль, модні рішення, поради, огляд, ремонт

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу