Меню

Світлодіодна стрічка з пультом може змінювати колір. Вона має кілька режимів роботи, якими користувач легко регулює. Багато відтінків стрічки обумовлено тим, що всередині кожного діода три кристали. Кристали різного кольору – зеленого, червоного та синього. При включенні підсвічування кольори змішуються та створюють різнобарвну палітру. Для роботи багатобарвної світлодіодної RGB стрічки потрібні: контролер, стабілізатор, блок живлення та пульт дистанційного керування. Зміна світлового потоку відбувається за допомогою контролера. Потрібний колір освітлення налаштовують за допомогою пульта дистанційного керування. Спеціальний датчик вловлює сигнал з пульта та посилає його на контролер, який включає потрібний відтінок світіння. Різноколірні кнопки або сенсор призначені для створення свічення вибраного відтінку. На пульті є кнопки, що збільшують та зменшують яскравість світлового потоку.

Світлодіодна Стрічка з Пультом

Набір ЛЕД стрічка з драйвером RM пультом ДК BY-073/54 12V 5м 2835 RGB IP20
1
Група товарів:
Світлодіодна стрічка
Колір:
Білий
Потужність:
4W
Тип:
Стельові
Відтінок (колір) світіння:
RGB

Світлодіодна стрічка з пультом

Навіщо світлодіодна стрічка комплектується пультом дистанційного керування?
За допомогою пульта дистанційного керування можна вмикати та вимикати ЛЕД стрічку, змінювати її режими роботи, регулювати яскравість світіння.
Як встановлюється потрібний відтінок світіння ЛЕД стрічки за допомогою пульта дистанційного керування?
Сигнал з пульта дистанційного керування вловлює спеціальний датчик і посилає його на контролер, який включає потрібний відтінок світіння. Пультом можна не лише увімкнути стрічку, а й відрегулювати її яскравість.
Який відтінок світіння може бути у світлодіодних RGB з пультом?
Всередині кожного діода знаходяться три кристали зеленого, червоного та синього кольору. При включенні світлодіодної стрічки RGB ці три кольори змішуються і дають відповідну палітру відтінків.
Де застосовують світлодіодні стрічки з пультом дистанційного керування?
Світлодіодні стрічки з пультом ДУ застосовують для зовнішнього та внутрішнього підсвічування. Їх використовують для додаткового освітлення стель, полиць, арок, віконних дверей. ЛЕД стрічками прикрашають дерева, вікна, вітрини, вхідні зони.
Де можна купити світлодіодні стрічки з пультом дистанційного керування?
Світлодіодні стрічки з пультом дистанційного керування можна купити в мережі магазинів Брілле.