Меню

Настільна лампа в дитячу кімнату

Автор: Brille Дата: 30.06.2020 Переглядів: 895 Коментарі : 0

Дитяча настільна лампа давно перестала бути просто освітлювальним приладом для роботи та читання. Сьогодні це повноцінний елемент декору інтер'єру, який гармонійно поєднується із загальним дизайном дитячої кімнати. Лампа підкреслює особливості приміщення, додає затишку та комфорту, її корисність безпосередньо залежить від функцій, які виконує модель. Щоб батьки змогли правильно вибрати та купити лампу в дитячу, необхідно знати, на що звернути увагу насамперед. Які технічні характеристики та конструктивні особливості повинен мати настільний світильник для малюків та школярів, ви дізнаєтесь із цієї статті.

Настільна лампа в дитячу для школяра

Зміст

Дитяча настільна лампа: типи моделей

Сучасна дитяча настільна лампа виконує кілька завдань. Вона служить додатковим джерелом освітлення, декорує кімнату та зонує житловий простір. Це функціональний освітлювальний пристрій, без якого не обійтися під час читання та виконання письмових завдань. Якісне підсвічування допоможе при ліпленні, малюванні, вишивці, складанні моделей та інших творчих роботах. У мережі магазинів Брілле представлені кілька різновидів дитячих ламп для столу:

Перший тип призначений для найменших. Цікаво виглядають лампи з керамічною основою та картонним абажуром. Серед них можна підібрати світильники з кумедними фігурками тварин чи яскравими машинками. Вони досить стійкі та привабливі. Абажур приглушує і рівномірно розподіляє світловий потік. З таким настільним світильником приємно слухати казки, дивитися мультики та засинати.

Дитячі настільні лампи

Декоративні вироби та нічники використовують для облаштування у дитячій сприятливої атмосфери. Вони забезпечують поступовий перехід від світла до темряви. Декоративне світло позитивно впливає на психологічний стан малюка, воно розслаблює, сприяє спокійному відпочинку. Оригінальний дизайн декоративних освітлювальних пристроїв дозволяє купити дитячу настільну лампу, яка стане не лише підсвічуванням, а улюбленою іграшкою.

Світлодіодні варіанти більше підійдуть для школярів старших та молодших класів. Настільні ЛЕД лампи відрізняються більшою функціональністю. Поворотним механізмом та гнучкою ніжкою можуть бути обладнані моделі з різними джерелами світла. Ці деталі дають можливість регулювати напрямок світлового потоку та змінювати зону освітлення. Такі вироби рекомендовані школярам.

Абажури та плафони

Дитячі настільні світильники повинні створювати м'яке рівне світіння, яке не втомлюватиме очі. Для цього всі моделі обладнані плафонами та абажурами. Абажури можуть бути виготовлені з картону, текстилю та пластику. Плафони – з металу, пластику та скла. Моделі для дитячої роблять із безпечних та надійних матеріалів. Для рухливих малюків та підлітків краще брати світильники зі стійкою основою та металевим плафоном. Такий плафон не розіб’ється під час падіння світильника. Він трохи нагрівається, якщо використовується лампа розжарювання, але до опіків це не призведе.

Настільна лампа на гнучкій ніжці

Джерела світла для дитячих настільних ламп

Щоб підсвічування було м'яким, рекомендують використовувати теплий відтінок свічення. Настільна лампа в дитячу може мати змінні джерела або вбудовані світлодіоди. Кожен варіант має свої переваги. Моделі зі змінними лампочками зазвичай дешевші, ніж світлодіодні. Найчастіше вони обладнані стандартними патронами для цоколя Е27, Е14, G23, G4. Користувач може вибрати будь-яку лампочку:

При цьому слід пам'ятати, що ЛР генерує світіння найбільш наближене до сонячного світла. Вона має низький ККД, майже всю енергію використовує для нагрівання. Якщо малюк торкнеться рукою до включеної лампочки розжарювання, то, напевно, отримає опік. Безпечніше використовувати світлодіодку. Вона економно споживає електроенергію і не нагрівається під час роботи. Світлодіодки виготовляють із пластику, вони на відміну від скляних колб ЛР не є небезпечними, якщо розбиваються.

Дитячі моделі із вбудованими світлодіодами – це окрема тема. Вони працюють, доки не закінчиться ресурс діодів, приблизно 20-30 тис. годин. ЛЕД джерела генерують світіння теплого, холодного та нейтрального відтінків. Світлодіодні настільні лампи можуть бути обладнані годинником, USB портом, термометром, акумулятором, RGB підсвічуванням.

Світлодіодна настільна лампа для школяра

Настільна лампа – один із найнеобхідніших предметів робочого столу учнів молодших, середніх та старших класів. Без неї не обійтися під час підготовки домашнього завдання та читання книг. Модель має бути функціональною, зручною, мати оригінальний дизайн. При покупці ЛЕД лампи для столу школяра обов'язково зверніть увагу на її потужність, висоту, поворотний механізм і колір світіння. Офтальмологи радять встановлювати робоче світло на висоті 35-40 см над поверхнею столу. Краще брати світлодіодні моделі з теплим світінням, їхнє світло найбільше схоже на сонячне. Рекомендована потужність – 4-8 Вт. Такий світловий потік відповідає лампочкам 40-60 Вт.

Світлодіодна настільна лампа в дитячу

Дизайн світлодіодних настільних світильників для школярів досить простий. Їх конструкція включає основу, ніжку, плафон. Замість основи може бути прищіпка або струбцина. Настільну лампу на прищіпці можна прикріпити до столу, полиці, спинки ліжка. Такі моделі можуть освітлювати необхідну площу з різних боків, вони подобаються школярам.

Освітлювальні прилади на струбцині не тільки зручні, але ще й безпечні. Вони надійно фіксуються на поверхні, їх не можна перекинути та скинути зі столу. Ця деталь стає перевагою, якщо ставити у пріоритет безпеку.


Як купити дитячу настільну лампу


Про правила вибору дитячої настільної лампи.
Детальніше

Більшість світлодіодних ламп виготовлено в нейтральній кольоровій гамі – бежевий, білий, чорний. Вони підійдуть до будь-яких інтер'єрів. Але можна легко знайти моделі червоного, рожевого, зеленого і синього кольорів. У мережі магазинів Brille представлений широкий асортимент настільних ламп різного типу. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати світильник потрібної потужності та розміру.

Теги: brille, настільні лампи, лава лампа, світлодіодні лампи, приліжкові, лампи, для читання, лампа на струбцине, лампа для дитини, дизайн інтер'єру, розбір ламп, види настільних ламп, лофт, хай-тек, для школяра, led лампи

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу