Меню

Настільна лампа на прищіпці

Автор: Brille Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1751 Коментарі : 0

Що робить настільну лампу на прищіпці цінною та виділяє серед строкатої маси настільних світильників? Зручний спосіб кріплення, який зробив товар топовим серед студентів. Простий прилад вигідно відрізняється легкістю, компактними розмірами, універсальністю та доступною ціною.


настільна лампа з прищіпкою фото


ЗмістЯку лампу з прищіпкою вибрати?


Настільна лампа з прищіпкою відрізняється найбільшою мобільністю серед інших типів настільних освітлювальних приладів. Вона кріпиться до столу, ліжка, стільця, полиці та інших поверхонь. З нею можна як працювати за столом, так і читати в ліжку. У побуті це дуже корисно.


настільна лампа з затискачем фото настільна лампа з кліпсою фото настільний світильник з прищіпкою фото

LED технології внесли в конструкцію лампи важливі зміни – замінили змінні джерела світла вбудованими світлодіодами. Моделі зі змінними лампочками (розжарювання, енергоощадні, галогенові або LED) більші, важчі. При цьому, користувач має можливість вибрати лампочку з бажаними характеристиками світіння.

Лампи з вбудованими світлодіодами компактніші, вага їх менша, можуть довго працювати завдяки вбудованому акумулятору або батарейкам. Потужність LED значно менше, вони більш економічні. Ще одним бонусом такого виду світильників є можливість міняти інтенсивність світіння диммером. Чого вони позбавлені, так це високих показників передачі кольору: температуру світіння змінити можна, але передача кольору при цьому кращою не стане.Що таке передача кольорів?


Що таке передача кольорів?
Докладніше!

Різновиди кріплення механізму ламп прищіпок


Прищіпка – частина настільного світильника, яка зробила його відомим. Спосіб кріплення грає головну роль в впізнаваності, попри те, що виріб має різні форми й розміри. Пластикові або металеві затискачі кріплять світильник надійно, дбайливо, позбавляючи поверхню від пошкоджень при частій зміні місця положення. Існує два типи прищіпки: затискач і кліпса.

Затискач – простіший спосіб кріплення. Затискач кріпить на поверхні найлегші типи світильників. Він менш стійкий, але простіший у використанні. Такий вид кріплення зручний, якщо потрібен легкий світильник для читання, навчання, роботи або м'якого підсвічування.


зажим настільної лампи фото

Кліпса відрізняється від затискача розміром – вона більше. Форма кліпси масивніше, поверхня кріплення ширша, тому лампа "сидить" на столі надійніше. Світильники з таким способом кріплення важчий, потужніший, універсальніший.

Який же тип вибрати – затискач або кліпсу? Відповідь залежить від того, з якою метою буде використовуватися лампа. Якщо вона буде часто змінювати своє положення або є ймовірність її перекидання, то варто придбати сильніше кріплення (наприклад, при покупці в дитячу кімнату).

У магазинах Brille ви можете вибрати оптимальний товар з доставленням та гарантією, на будь-які питання про роботу пристрою дадуть відповідь консультанти компанії – телефонуйте, приходьте в наші магазини, купуйте через інтернет на сайті!

Теги: brille, настільні лампи, дизайн, освітлення, освітлення для дому, стиль, прованс, технічні характеристики, інтер'єр, світильники, меблеві світильники, декор, огляд, настолки, лампи на прищіпці,

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу