Меню

Як використовувати декоративні настільні лампи з абажуром в інтер'єрі

Переглядів: 145 Коментарі : 0

Настільна лампа довгі роки була помічником людини і продовжує виконувати цю роль сьогодні. Вона допомагає вчитися, працювати, створює спокійну атмосферу в домі. Для домашніх інтер'єрів були створені моделі різних конструкцій, але особливе місце займають декоративні настільні лампи з абажуром. Попри те, що ми живемо в епоху світлодіодних функціональних пристроїв, для створення домашнього затишку або ексклюзивної обстановки в офісі настільна лампа з абажуром підходить настільки добре, як і багато років тому.


фото декоративного світильника з абажуром


ЗмістВиникнення абажурів


Перші абажури з'явився у Франції близько 200 років тому. Вони стали законодавцем нової моди в суспільстві того часу, і тому їх вартість була захмарною. Коли мода поширилася на інші країни, з'явилися характерні культурні відмінності. Сьогодні в стилістиці абажурів можна спостерігати змішання культур.

Не тільки географія впливає на стиль, час теж зробив свій внесок. Якщо перший час в моді були тканинні матеріали, то після популярність здобули інші. У наші дні можна побачити моделі світильників, абажур яких складається з двох і більше матеріалів – таке поєднання створює неповторне враження! До того ж абажури почали встановлюватися не тільки на настільні лампи, а й на інші типи світильників: торшери, бра, люстри.


Завдання абажура та його місце в інтер'єрі


Завдання абажура – трансформувати прямі промені лампочок в розсіяне світло. Тканинний, паперовий матеріал і пластик дають різний результат. Також грає роль щільність, ступінь прозорості та колір матеріалу. Червоні, білі, жовті й рожеві кольори передають більш яскраве світло, ніж темні.

Абажур – важливий елемент будь-якого світильника – здатний перетворити приміщення. Важливо, щоб настільні лампи при цьому поєднувалися з іншими елементами інтер'єру. Керамічний або дерев'яний світильник для декору може гармонійно поєднуватися з будь-якою частиною меблів – робочим або журнальним столиком, тумбочкою або настінною полицею, диваном або стільцями. При цьому він робитиме гарний внесок до основної функції – освітлення приміщення.


декоративний світильник з абажуром в інтер'єрі фото настільна лампа з абажуром фото

Оформлення ламп з абажуром має досить багато варіацій. Перш за все варто відзначити, що вони мають як прості, так і складні, а іноді й ексклюзивні конструкції та стилі. До простих можна віднести варіанти, створені з одного матеріалу, строгого дизайну. Такі зазвичай мають однотонне забарвлення, малу кількість декоративних елементів і просту форму.

Серед складних стилів оформлення є моделі, які складаються з декількох матеріалів в різних поєднаннях. Вони часто мають яскраве або строкате забарвлення. На поверхню може бути нанесений орнамент, гравіювання та інші елементи декорування, особливо це стосується керамічних і дерев'яних моделей. Попри багатство варіантів, кожен з них дарує простору ненав'язливе, м'яке та приємне освітлення.

Теги: brille, настільні лампи, настолки, сучасний стиль, модерн, дизайн, стиль, поради, модні рішення, блог, класичний стиль, лофт, хай-тек, мінімалізм, технічні характеристики, на струбцине, лава лампа, освітлення для дому, для читання, лампа дитині, для школя

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар