Меню

Чому варто купити настільну лампу на струбцині

Автор: Brille Дата: 16.07.2020 Переглядів: 2620 Коментарі : 0

Лампа на струбцині зручна й універсальна. Вона відмінно підходить для столу школяра, студента, офісного співробітника. Стійкість, якою лампа відрізняється від інших настільних світильників, створюється за допомогою кронштейна. Лампа надійно фіксується на будь-якій поверхні та, завдяки відсутності основи, звільняє додаткові сантиметри робочої поверхні.


настільна лампа на струбцині фото в інтер'єрі


ЗмістОсновні переваги лампи на струбцині


Струбцина – це гвинтовий механічний затискач, за допомогою якого настільний світильник кріпиться до поверхні. Використання струбцини робить світильник відмінним варіантом для освітлення столу дитячої кімнати й робочого кабінету. Він буде мати гарний вигляд в приміщеннях різних сучасних стилів: техно, мінімалізм, хай-тек, лофт та інших. Важлива перевага таких моделей – компліментарність. Вони кріпляться до краю поверхні й тому виглядають з меблями як єдине ціле, тим самим розширюючи її функціональність.

фото струбцини настільної лампи

Звільнене від основи місце на столі дозволяє розмістити на ньому робочі приналежності й документи, корисні в роботі девайси. З цієї ж причини модель з затискачем – улюблений інструмент тих, хто займається кресленням, моделюванням, ручною працею і потребує яскравого освітлення та одночасно – в потужного, але компактного світильника. Саме таке підсвічування купують, щоб встановити на інженерному верстаті.Як вибрати сучасну настільну лампу?


Як вибрати сучасну настільну лампу?
Докладніше!


Список переваг пристрою доповнюється:

1) простою установкою та мобільністю – кронштейн дає можливість легко закріпити модель до будь-якої поверхні;

2) надійністю кріплення – зафіксовану лампу не можна зіштовхнути зі столу, що важливо для установки в дитячих кімнатах та апартаментах з хатніми тваринами;

3) доступною вартістю.


Асортимент світильників трансформерів


Лампа може йти в комплекті з основою, володіти нерухомою, гнучкою ніжкою або ніжкою трансформером. Ніжка на шарнірах дозволяє виставити освітлення, направивши світловий потік в потрібну сторону, збільшити або зменшити відстань між лампою і поверхнею. Шарніри надійно фіксують ніжку в обраному положенні. Чим вище знаходиться джерело світла, тим більше простору воно освітлює й тим менш сфокусованим стає промінь. Чим довше ніжка, тим більше можливостей вона дає в управлінні світловим потоком.настільна лампа на струбцині фото настільний світильник на струбцині фото настільна лампа з основою та зі струбциною фото
Лампи зі змінними джерелами світла найчастіше виготовляють з металу (оскільки лампочки розжарювання сильно нагріваються, пластик може плавитися); виконані в класичних кольорах (чорному, білому, червоному). LED моделі можуть робити з пластику, оскільки світлодіоди в процесі роботи нагріваються дуже слабо. Відмітна особливість LED – деякі моделі дозволяють управляти температурою свічення. Комбіновані моделі комплектуються основою і затискачем. Це зручно, оскільки розширюються можливості користувачів: залежно від ситуації, лампу можна кріпити як з боку столу, так і на його поверхні.


Як змінне джерело світла використовують енергоощадні, світлодіодні та звичайні лампи розжарювання, найбільш популярний цоколь світильників – E27 і E14. Моделі з вбудованими світлодіодами істотно полегшують користування приладом: вони економічні й працюють до 50 тис. годин без необхідності міняти лампочку на нову. Оптимальний варіант для офісної роботи та навчання – світильники потужністю 40-60 Вт. Якщо це LED, то потужністю 8-10 Вт.Лампочки розжарювання

Світлодіодні лампочки

Енергоощадні

лампочка розжарювання для настільної лампи на струбцині фото світлодіодна лампочка для настільного світильника на струбцині фото енергоощадна лампочка для настільної лампи зі струбциною фото
Низька вартість, відсутність мерехтіння, високий індекс передачі кольору, екологічність. Сильно нагрівається, малий термін служби – до 1 тис. годин. Найбільш економічний варіант: працюють до 50 тис. годин, слабо нагріваються. Дорожче джерело світла, але витрати компенсуються вигодою від економії витрат електроенергії. Економічні, мають тривалий термін служби – до 15 тис. Годин, відрізняються низькою тепловіддачею. Менший термін служби в порівнянні з LED, складності в утилізації (в складі мають ртуть).


Переваги LED моделей


Світлодіодні настільні світильники можуть бути з відкритими, закритими плафонами різної форми. Усередині плафонів розміщені панелі з встановленими на них світлодіодами.


Як вибрати світлодіодну лампочку?


Як вибрати світлодіодну лампочку?
Докладніше!


Однією з переваг настільних ламп LED зі струбциною є можливість регулювання світіння. Є моделі, у яких світлодіоди розміщені в різних місцях плафона чи додатково освітлюють основу (працює як нічник) або ж обладнані декількома режимами роботи (перший – тепле біле світло, друге – холодне, третє – нейтральне). Рівень яскравості регулюється поворотним вимикачем або за допомогою сенсорної панелі.

У магазинах і на сайті Brille представлений великий асортимент світлотехнічного обладнання за вигідною ціною. Тут ви можете купити з гарантією стильні й ефективні продукти різного типу: від настільної лампи для школяра, до LED світильника, а також лампи-іграшки, прилади на основі з декором і прикрасами, мінімалістичні офісні варіанти. Подивитися товар можна в магазинах Brille, які розташовані в Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі, Полтаві, Харкові. Ми пропонуємо зручний спосіб оплати та різні способи доставлення (стандартне й термінове доставлення).

Теги: brille, на струбцине, настільні лампи, настолки, енергозберігаючі лампочки, світлодіоди, світлодіодні лампи, led, лед лампи, лампи розжарювання, цоколь, переваги, технічні характеристики, поради, освітлення, блог

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу