Меню

Палацовий Стиль

Автор: Brille Дата: 30.07.2020 Переглядів: 646 Коментарі : 0
Розкішний, величний і неповторний палацовий стиль створить не тільки неперевершену обстановку в вашому домі чи офісі, але також вкаже на ваш смак, переваги та можливості. І підкреслити всю цю пишність ви зможете гарною масивною люстрою, прикрашеною позолотою і кришталем. І якщо доля не нагородила вас королівським палацом, то ви завжди можете створити палац у себе вдома.

Величність палацового стилю

Що перше спадає на думку при слові палац? Звичайно ж величні приміщення, особливий стиль і розкіш, яка оточує буквально кожну деталь, в тому числі і пристрої освітлення. Світильники в палацовому стилі володіють особливим шиком, розмірами, декором і навіть помітною претензійністю. Не дарма вони, досить часто, були головною родзинкою всього оформлення.

Зараз, в наш час бурхливого розвитку багатьох стилів і напрямків, ці пристрої не втратили своєї актуальності. І якщо ви не є прямим нащадком королівської сім'ї і не народилися в палаці, це зовсім не означає, що ви не можете зробити палац у себе вдома. Адже вся справа в бажанні. Бажанні і деяких деталях.

Палацовий стиль - барвистий, яскравий, статусний

Палацовий стиль закономірно виник як відповідь на бажання монархів виділятися серед підданих не тільки своїм статусом, але й навколишнім оточенням. З часу своєї появи він зазнав кілька значних змін, стаючи все більш і більш розкішним.

Одну з головних ролей в палацовому стилі виконує освітлення, яке представлено повним набором всіх типів пристроїв:

З урахуванням того, що загальне оформлення, перш за все, має підкреслити положення і статус власника, це накладає свій відбиток і на зовнішній вигляд з технічними характеристиками пристроїв.

Люстра в палацовому стилі – блиск, роскішь та шик


Приміщення, виконане в палацовому стилі із застосуванням світлих і холодних тонів

У декоруванні освітлювальних приладів даного стилю, активно використовуються дорогоцінні метали всіляких кольорів і відтінків. Тут можна зустріти і бронзу, і античну позолоту, і багато іншого. Все це заманливо переливається в променях світла, посилюючи загальне враження. Крім того, для прикрас використовуються й інші матеріали - кришталь, скло, елітні сорти деревини. Все це вкупі здатне створити освітлювальний пристрій, який зачаровує вже одним своїм виглядом. Як правило, ці пристрої мають об'ємні і масивні конструкції, які додатково підсилюють загальні враження.

Ілюмінація - це ще один параметр, який характеризує палацовий стиль. Традиційно, різні освітлювальні прилади мають велику кількість джерел світла. Це пояснюється необхідністю освітлення значного простору. Елементи прикрас також вимагають яскравого світла, щоб в повній мірі розкрити свої властивості. Всі ці блиски і переливи ваблять, захоплюють і чарують тільки тоді, коли добре і з різних ракурсів освітлені. Але не тільки велика кількість джерел світла важлива для подібних пристроїв. Потужність освітлення відіграє не меншу роль. Яскраве і насичене світло підсилює загальний ефект, надає пристроям більшої величності і навіть урочистості. Не дарма на різних офіційних заходах використовуються прилади великої потужності.

Палацовий стиль, виконаний в теплих тонах

Також, при виборі світильника палацового стилю, не слід нехтувати підбором правильних типів освітлення. Нейтральні тони здатні створити найбільш яскраву обстановку, в якій кожна деталь буде не тільки помітна, але й посилить загальне уявлення, особливо якщо в декоруванні багато білих або світлих елементів. Теплі відтінки відмінно поєднуються з кольоровими металами освітлювальних пристроїв та з пастельними тонами навколишнього оточення. Крім того, вони ще й візуально збільшують простір, а також викликають відчуття затишку й невимушеності. Холодні відтінки краще поєднувати спільно з теплими або нейтральними, за умови, що в декоруванні присутні, в належній кількості, сині або зелені тони. Однак вони можуть дещо контрастувати з кольоровими металами, тому важливо не використовувати занадто велику їх кількість.

Незвичайний стиль звичних місць

Затишна домашня обстановка в палацовому стилі

Незважаючи на свою назву, палацовий стиль зараз використовується не тільки в місцях проживання монарших осіб, але і в безлічі інших приміщень. Причому це можуть бути як приватні домоволодіння, так і громадські місця. Наприклад, філармонія або театр, також будуть мати гарний вигляд у подібному оформленні. Прилади освітлення, підібрані під навколишнє оточення, теж повинні відповідати загальним критеріям. Тому величні люстри, подібні до тих, що зображуються на королівських балах, сьогодні з успіхом використовуються на різних сучасних заходах. Красиві і майстерно декоровані бра і торшери здатні наповнити величністю навіть квартиру або офіс, а настільні лампи ще й принести користь при різних заняттях. Словом, використання пристроїв палацового стилю сьогодні, це вже не показник особливого статусу, а можливість для власника створити красиву обстановку, що закарбовується в пам’яті.

Вибір такого пристрою, практично завжди являє собою цілий захід. Тут важливо не просто побачити і придбати, але переглянути кожну деталь, оцінити розміри і технічні параметри. Допомогти в цих питаннях вам завжди будуть раді в мережі магазинів освітлення Brille. У нас ви знайдете світильники для будь-яких стилів. Почніть облаштування свого приміщення з вибору головних речей.

Теги: brille, палацовий стиль, люстри, бра, підсвічування, кришталеві світильники, вінтаж, класичний стиль, флористика, бра свічка, дизайн, інтер'єр, колір світіння, лампочки розжарювання, поради

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу