Меню

LED ЛАМПИ. МІФ ЧИ РЕАЛЬНІСТЬ?

Автор: Brille Дата: 13.07.2020 Переглядів: 2177 Коментарі : 0

Останнім часом ринок освітлювальних приладів, а також лампочок помітно еволюціонував. При покупці світильника ви неодмінно зіткнетеся з питанням про вибір лампи. У багатьох спеціалізованих магазинах все рідше можна зустріти лампи розжарювання. Це відбувається через їх малу ефективність і велике споживання електроенергії. Також існують люмінесцентні, галогенні і світлодіодні лампи. Світлодіодна лампочка - це новітній і революційний винахід в своєму сегменті. У даній статті ми постараємося розібрати всі переваги технології LED.

Світлодіодні лампи - вигідне вкладення. Штучні кристали мають багато переваг, які стають найбільш популярними на ринку освітлювального обладнання.

Світлодіодні лампи

Чому ж світлодіодні лампочки вигідні? Якщо говорити про найбільш вагомі аргументи - це низьке енергоспоживання при максимально яскравому світінні. Крім економії, важливо також відзначити екологічність і практичність у використанні, але є й інші переваги.

 

Висока потужність

Світловий потік, спрямований в певну область, значно збільшує яскравість і зменшує кількість темних плям, викликаних втратою світла між джерелом світла і поверхнею. Світлодіодні лампи мають більш високу ефективність, ніж галогенні, газорозрядні або люмінесцентні, які зазвичай використовуються в системах вуличного освітлення. Крім того, світлодіодні лампочки випромінюють в 8 разів більше світла, ніж лампи розжарювання.

 

Високий термін служби LED лампи

LED елементи мають ресурс в середньому близько 30 000 - 50 000 годин, а це значить, що при освітленні 8 годин на добу, світлодіодна лампочка має термін служби більше 10 років.

Підвищена безпека установки і використання

LED-лампи використовують низьку напругу і виробляють малу кількості тепла, що робить монтаж та експлуатацію безпечними. Лампи мають підвищену стійкість до температурних перепадів і вібрацій, що забезпечує їх безперервну роботу.

 

Інтелектуальні системи освітлення

Світлодіодна технологія має величезну перевагу в порівнянні з іншими типами освітлення, коли мова йде про розробку інтелектуальних систем освітлення для внутрішнього і зовнішнього застосування. Світлодіодні лампи є ідеальним рішенням, якщо ви хочете використовувати диммери, датчики руху, таймери і т.д. Зміни в інтенсивності світла, крім економії енергії, впливають на термін служби led ламп.

 

Інноваційний дизайн і фотометричні властивості

Концентрована світлодіодна оптична система створює світлові промені однакової яскравості на відкритих майданчиках. Без відблисків і мерехтінь. Світлодіодні лампи пропонують широкий спектр можливостей для інноваційних проектів, завдяки невеликим розмірам. Ще однією перевагою світлодіодів є те, що вони мають монохроматичне джерело світла, яке не генерує ультрафіолетові або інфрачервоні промені. LED лампи виробляють кращу колірну насиченість і яскравість в порівнянні з традиційними джерелами світла.

Теги: brille, світлодіодні лампочки, лампочки, led, лед лампи, світильники, світлодіоди, технічні характеристики, переваги, огляд, поради, блог, освітлення, види лампочок, колірна температура, колір світіння, світловий потік, екологічна безпека, філаментні ламп

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу