Фітолампи для Рослин, Купити Лампи для Підсвічування Розсади - ЛЕД Світлодіодна Біколорна лампа Повного Спектру для Кімнатних Квітів Теплиць | Brille
Меню
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5
Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5 Ми працюємо! Для коректної роботи допоможіть нам очистити кеш. Натисніть CTRL + F5

Фітолампи для Рослин

Фітолампа для рослин, яку можна купити в мережі магазинів Brille, суттєво впливає на зміцнення їхньої кореневої системи, покращує зростання та розвиток листя, підвищує врожайність. Головне - правильно вибрати світильник для розсади, теплиці або домашніх рестінь. У магазині Брілле фітолампи представлені в асортименті.

Лампи для Рослин або Лампи для Підсвічування Розсади

Фітолампа або Лампа для Підсвічування Рослин - це підвид світлодіодних лампочок в яких використовуються діоди зі специфічним спектром випромінювання. Іноді їх називають Біколорні лампи.

Фітолампи Брілле використовуються для освітлення розсади, овочів у теплицях, декоративних домашніх квітів. Вони створюють іскусственне освітлення, яке необхідне квітам та іншим рослинам для здорового та швидкого зростання.

Світлодіодні Фітолампи Повного Спектру для Кімнатних Квітів Теплиць - Який спектр вибрати?

Залежно від фази розвитку, використовують фітолампи Брілле:

 • синього спектра – у період проростання для інтенсивного росту рослин;
 • червоного спектру – на стадії цвітіння, формування плодів;
 • універсального спектрального складу – для створення сильної кореневої системи, стимулювання утворення пагонів, збільшення розмірів листя.

Фітосвітильники або Світильник для Вирощування Рослин - Види та типи

На сайті brille.ua та в магазинах Brille ви можете купити сучасні світлодіодні фітолампи:

 • різної потужності (7Вт, 9Вт, 12Вт, 15Вт, 18Вт);
 • лінійні Т8 з цоколем G13;
 • грушоподібні з різьбовим цоколем Е27.

Детально про роботу, значення, застосування фітоламп Брілле ви дізнаєтеся з цієї статті. Замовити фітолампу можна офлайн у магазині або онлайн з доставкою по Києву та Україні. На всю продукцію діє гарантія. Для оплати виберіть будь-який зручний для вас спосіб.

Лампи для рослин (освітлення для рослин) - Часті питання

Яку купити фітолампу для орхідей в Україні? > ➤➤

Для домашніх квіткових рослин достатньо однієї фітолампи універсального спектру. Співвідношення синіх та червоних хвиль сприяє швидкому зростанню орхідей, збільшенню листя, цвітінню. Використовувати лампу краще в неосвітлених приміщеннях, а також взимку і лише вдень. Вночі проходять важливі для рослини біохімічні процеси, тому потрібна повна темрява. Більше про фіто лампи для рослин можна прочитати у статті блога Брілле. Світильники для ламп можна вибрати в інтернет-магазині brille.ua.

Де купити фітолампу повного спектру? ➤➤

Фітолампу повного спектру краще вибирати в магазині освітлювальної техніки. Такі магазини спеціалізуються на світильниках та лампочках, гарантують якість товару. У магазинах Брілле, а також в інтернет-магазині brille.ua представлений великий асортимент світильників і лампочок, в т.ч. фіто лампи для рослин. Залежно від цілей, можна купити фітолампу повного спектру або іншу – з перевагою червоного (для цвітіння, плодів), синього спектру (проростання, інтенсивне зростання).

⏏️ Як вибрати лампу для розсади? ➤➤

Для розсади потрібно брати фітолампу з переважанням хвиль синього кольору. Спектральний склад лампи вказується на упаковці товару. Сині хвилі фіто лампи для розсади сприяють проростанню та швидкому росту рослин. Купити фітолампу з гарантією та доставкою можна у магазинах світильників Brille.

Чим кращі світлодіодні лампи для рослин? -hidden="true"> ➤➤

Світлодіодні фіто лампи для рослин мають кілька переваг перед іншими лампочками: вони економічніші, безпечніші, термін роботи значно довший. Важлива особливість – LED не нагріваються, не випромінюють багато тепла, а отже, світильники з такими лампами не сушать грунт, можуть встановлюватися близько до рослин. Купити фітолампу можна в магазинах Брілле, а також в інтернет-магазині brille.ua з гарантією та доставкою.

Чи можуть фітолампи випромінювати ультрофіолет

Ні, всі наші фітолампи для рослин світлодіодні, ультрофіолетові (УФ) лампи - це окремий вид лампочок

Випробуй удачу

  Щоб побачити виграш необхідно Авторизуватись чи зареєструватись

  Після отримання виграшного купону, потрібно зробити замовлення та ввести його в корзину, для отримання виграшу.

  Промокод діє 72 години з моменту отримання.

  Використати промокоди можна при замовленні від 1000 грн.

  Застосувати виграний промокод можна 1 раз.