Каталог товарів

Мереживні меблі

Автор: Brille Дата: 15.07.2020 Переглядів: 1698 Коментарі : 0

Літні меблі в інтер'єрі

Сьогодні виріс попит на предмети інтер'єру, зроблені з натуральних матеріалів, тому до плетених меблів спостерігається підвищений інтерес. Вони гармонують з простотою мінімалізму, строгістю хай-тека, м'якістю кантрі. За словами Ігоря Бубеніна, менеджера з продажу компанії BRILLE, дані меблі - продукт натуральний, вони як найкраще підходять для куточка живої природи. Практично в кожному регіоні існує рослина, яке добре гнеться і придатна для виготовлення плетених виробів. До таких відносяться різні породи верби, очерет, горіхові лозини, абака, очерет і ротанг. Кожна рослина має свої особливості: колірну гамму, пластичні властивості, а також зовнішній вигляд.

Ротангові меблі

Ротангові меблі

Ротанг - це ліана, яка росте в субтропіках Південно-Східної Азії. Її довжина може сягати 200 м, що дозволяє створювати вироби з мінімальною кількістю стиків. Ця рослина має гладкий стовбур без сучків, бічних гілок, а також однаковий діаметр по всій довжині, часто перевищує 70 мм. Ротанг відрізняється міцною корою, м'яким пористим середнім шаром, досить твердою серцевиною.

Меблі з ротанга виглядають витончено, відрізняється міцністю. Завдяки здатності до амортизації, вони можуть витримувати значні навантаження. Такі вироби не деформуються при різких коливаннях погодних умов. Ротанг не гниє, не схильний до розсихання, стійкий до впливу комах.

Технологія виробництва даних меблів відбувається практично без відходів. Вироби встановлюють в соляріях, двориках і на відкритих терасах. Багато виробників використовують декоративні вставки з ротанга. Такі меблі не вимагають особливого догляду. В разі забруднення виріб слід пропилососити або почистити щіткою, змоченою в розчині кухонної солі. Особливо забруднені місця можна протерти щіткою, змоченою нашатирним спиртом. Прослужать такі меблі приблизно 20-25 років. Після декількох років експлуатації під відкритим небом, їх можна відреставрувати шляхом нанесення спеціалізованого лаку.

Плетені меблі місцевого походження

Якщо ротанг прибув до нас з далеких країв, то верба виростає у нас.Одним з найдавніших ремесел українців є лозоплетіння. Воно здатне було забезпечити потреби повсякденного життя. Плетені меблі з лози відрізняється міцністю. Причина такої витривалості - не тільки сам матеріал, а й спосіб виготовлення: стебла згинають, місця з'єднань заплітають тонкими прутиками. За своїми експлуатаційними характеристиками, такі меблі відрізняється від ротангових. Обумовлено це тим, що ліана - довша, вона має менше стиків, з'єднань, що забезпечує їй кращі експлуатаційні властивості. Доглядати за лозою нескладно.

Експлуатація допускається при температурі не нижче 10 ° С з запобіганням від тривалого впливу атмосферних опадів. У разі забруднення чистка проводиться пилососом, вологою тканиною, засобами для догляду за лакованими поверхнями. Сильно забруднені місця можна мити мильним розчином, після чого виріб необхідно просушити. Серед місцевих матеріалів для плетіння використовують горіхові лозини, які застосовують для виготовлення ніжок стільців, столів, етажерок, табуретів.

Абака - легке, але тверде волокно, що добувається з листя манільського банана, що росте на Філіппінах. Довжина волокон абаки - від 70 до 360 см. Вони характеризуються великою стійкістю до впливів води і мікроорганізмів. Готову меблі з абаки покривають безбарвним лаком - вона набуває натурального темно-коричневого кольору. Дивани, журнальні столики, крісла, стільці з абаки привертають увагу красою і оригінальним зовнішнім виглядом.

Основною відмінністю бамбукових меблів від названих вище є те, що вона не плететься, а складається зі стебел рослини. Поверхня бамбука жовтого кольору з коричневою смугою вздовж стебла. Бамбук припаде до душі шанувальникам східних стилів.

Матеріали для плетених мебліві

Для плетіння використовуються різні прийоми і способи. Плетуть меблі по заздалегідь виготовленому шаблоном. Практикується ручна робота. Існує такі види плетіння:

  • просте;
  • пошарове;
  • квадратне;
  • ажурне;
  • плетіння рядами мотузкою;
  • загинання трьох пар прутів.

Значення має фіксація прутів. Зазвичай це роблять за допомогою столярного клею, дроту, ниток. Важливо, щоб всі елементи були надійно закріплені. Для основи використовують дерево, метал, стільниці роблять дерев'яними або скляними. Для оформлення конструкцій текстилем використовують натуральні або штучні тканини. Вони повинні легко стиратися, бути довговічними, приємними на дотик. Малюнок підбирається під інтер'єр. Як декор використовується дерево, метал, шкіра і т. Д.

Плетені меблі

Де плетуть меблі?

На ринку представлені європейські (Іспанія, Італія, Німеччина) і азіатські виробники (Індонезія, Малайзія, Таїланд, В'єтнам). Найбільш часто використовують ротанг. На території України є підприємства, які займаються лозоплетінням, серед них - Чернігівська фабрика лозових виробів. При покупці «плетінки» важливо пам'ятати, що ціна залежить від матеріалу (абака обійдеться дорожче вербової лози); країни виготовлення (європейські марки дорожчі); технології (фарбовані або покриті лаком меблі дорожче непофарбованої).

Теги: brille, плетені меблі, мереживна меблі, меблі, дизайн, інтер'єр, стиль, модні рішення, поради, блог

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар