Каталог товарів

Ліжко та матрац для повноцінного відпочинку

Автор: trainee53 Дата: 27.05.2022 Переглядів: 872 Коментарі : 0

Правильне ліжко забезпечить повноцінний відпочинок і якісне відновлення після напруженого робочого дня. Здоровий сон – це гарне самопочуття та висока працездатність протягом наступного дня. Тому місце для сну повинно бути зручним та просторим, щоб людина могла спати в розслабленій позі, не згинаючись на краєчку. Ліжко не буде комфортним без міцного та пружного матраца. Наявність сучасного ортопедичного матраца, який сприяє правильному положенню хребта під час сну, – це неодмінна умова організації правильного відпочинку.

Двоспальне ліжко в інтер’єрі: фото

Зміст

Типи ліжок за розмірами

Людина проводить в спальні третину свого життя, тому важливо, щоб зручне ліжко ідеально вписалося в інтер’єр помешкання. Малогабаритні квартири дещо зменшують можливості вибору – в кімнату площею 15-16 кв. м важко вмістити масивну модель з високим узголів'ям і додатковими бічними тумбами, тому варто подумати про полуторний варіант. Щоб зорієнтуватися в типах ліжок, слід знати габарити кожного модельного ряду:

  • односпальні – призначені для однієї людини, це вироби з найвужчими спальними місцями, їх ширина може бути від 80 до 120 см. Американські стандарти односпальних ліжок: ширина – 90 см, довжина – 190 см, європейські: ширина – 80-90 см, довжина – 190-200 см;
  • полуторні ліжка можуть мати ширину від 120 до 160 см. Європейські моделі цього типу мають ширину від 140 до 160, довжину – 200-210 см, американські: ширину – 122-152 см, довжину – 190-203 см;
  • двоспальні ліжка вітчизняного й закордонного виробництва традиційно мають ширину – 180 см, довжину – 200 см;
  • king-size або ліжка королівського розміру – це вироби з шириною й довжиною понад 200 см. Найчастіше їх виготовляють на замовлення. Встановлюють такі моделі у великих кімнатах;
  • спальні місця нестандартної форми – це круглі, овальні чи багатокутні ліжка, вони не мають стандартних розмірів, виготовляються за індивідуальними замовленнями.
Односпальне ліжко в інтер’єрі

Перед замовленням товару варто детально прорахувати площу кімнати й габарити ліжка, продумати місце, де стоятимуть ці меблі, для двоспальних моделей забезпечити підхід з двох сторін. Європейські й американські стандарти незначно відрізняються від вітчизняних, але при виборі краще уточнювати розміри до міліметра. Особливо це важливо при покупках онлайн.

Матеріали для виготовлення ліжок

Сучасні ліжка виготовляють з різних матеріалів:

  • натуральної деревини;
  • металу;
  • якісних ДСП та МДФ;
  • пластику;
  • комбіновані варіанти – одночасно декількох матеріалів.
Дерев’яне ліжко з високим фігурним узголів’ям

Ідеальним вибором для будь-якої спальні стануть меблі, зроблені з натуральних матеріалів. Дерев'яні ліжка – це класика, яка завжди буде актуальна. Такі моделі підійдуть для приміщень, оформлених в стилі кантрі, прованс, мінімалізм. При виробництві ліжок з масиву дерева використовують тверді й м’які породи. Найкращі й найміцніші меблі виходять з твердих порід деревини. На готові вироби наносять спеціальне декоративне покриття, яке не тільки прикрашає поверхню дерева, а й захищає її від вологи та перепадів температур.

Металеві ліжка мають довгий термін служби. Вони не ламаються й не псуються. Сучасні дизайнерські моделі нічим не нагадують шаблонні вузькі ліжка з провислими пружинними сітками. Сьогодні це вишукані вироби, що легко витримують великі навантаження. Їх доповнюють ортопедичними матрацами.

Двоспальне ліжко, виготовлене з ДСП

Гарні меблі роблять зі звичайних ДСП. Деревно-стружкові плити можуть імітувати різні фактури дерева, вони міцні, забезпечують хорошу ізоляцію. Головна їхня перевага – невисока ціна. Дуже стильно виглядають меблі з ламінованих ДСП. Плити МДФ (medium-density fibreboard) теж часто використовуються для виготовлення ліжок, вони міцніші, ніж ДСП. Це екологічний матеріал, виробники його люблять за те, що він дуже міцно тримає кріплення й фурнітуру. Пластик використовується при виготовленні комбінованих ліжок та дитячих меблів.

Двоспальне ліжко з дерев’яними ламелями

Великий попит мають ліжка з дерев'яними ламелями. Якщо основа виготовлена з листового матеріалу, то можуть виникнути проблеми з вентиляцією спального місця. Особливо це відчувається весною й восени, коли на вулиці сиро й холодно, а опалення ще не ввімкнули. Матрац на плитному дні може стати вологим, покритися шаром плісняви.

Дерев’яні ламелі не перекривають приплив повітря. Їх вигнута форма забезпечує гарну пружність, підвищуючи комфорт користувача. Ламелі застосовують для виготовлення звичайних ліжок і моделей з підіймальним механізмом. З деревини та ДСП роблять короби для білизни. Короби місткі й зручні для зберігання речей

Двоспальне ліжко зі шкіряною оббивкою

Для декору меблів використовують скло, тканину, шкіру, замінник шкіри, пластик тощо. Узголів’я ліжка дуже часто прикрашають шкірою або тканиною з каретною стяжкою. Щоб моделі гарно вписувались в інтер’єр спальні, дизайнери рекомендують вибирати в тон оббивки покривала та подушки.

Мережа магазинів Брілле пропонує покупцям двоспальні дерев'яні ліжка з ексклюзивним дизайном та моделі зі шкіряною оббивкою. Ці вироби характеризуються високою якістю виготовлення, довгим терміном експлуатації та комфортністю.

Поради покупцям

Перед покупкою ліжка поцікавтесь важливими деталями, на які варто звернути увагу. При виборі місця для сну не забудьте поміряти зріст того, хто буде там спати. Довжина ліжка має бути мінімум на 15 см довшою.

Ширину вибирають просто – треба лягти й розкинути руки в сторони. Це й буде потрібний параметр ширини. Висоту ліжка теж слід зауважити. Вам має бути зручно вставати та лягати. Низькі ліжка часто бувають незручними. Якщо верхній край матраца знаходиться на рівні ваших колін, це вважається ідеальною висотою.

Якщо площа квартири не дозволяє придбати ліжко, можна вибрати сучасний диван з функцією трансформера. Він забезпечить повноцінне одне або двоє спальних місць. Виробники пропонують міцні дивани, які на відміну від гостьових можна використовувати для сну щоденно.

Як правильно вибрати м’які меблі?


Як правильно вибрати м’які меблі?
Детальніше

Підйомний механізм для ліжка

Меблями, що обладнані механізмами для підйому, важко здивувати теперішніх покупців. Для чого потрібен такий механізм саме ліжку? Він дає зручний доступ до ніші, що розміщена під основою. Непотрібно нічого витягати, переставляти та відкручувати. Легким порухом руки механізм підіймає спальне місце вгору або відкочує його вбік – до ваших послуг містка та зручна ніша для зберігання речей. Сюди помістяться сезонні речі (теплі куртки та пальта); подушки, ковдри, покривала, пледи тощо

Двоспальне ліжко з підйомним механізмом

Підйомний механізм робить ліжко більш функціональним. Воно частково виконує роль шафи, дозволяє розвантажити кімнату й не захаращувати її зайвими меблями. Такий механізм суттєво підвищує ергономічність в приміщенні. В спальні не так багато вільного простору. З такою місткою нішею вам непотрібна шафа-купе для речей. Це суттєва економія місця і грошей.

Пристрої відрізняються конструкцією, способом дії й ціною. Для ліжок використовують три типи підйомних механізмів:

  • ручний;
  • пружинний;
  • газовий ліфт.

Ручний варіант – найдешевший, але він потребує від користувача деяких фізичних зусиль. Перевагами ручного механізму для підйому є висока надійність та міцність.

Пружинний варіант теж бюджетний, він зручний у використанні, зовсім не потребує силових рухів. Пружинний пристрій досить популярний, але після 5-6 років роботи його треба буде замінити, бо пружини поступово розтягуються.

Підйомний механізм на газових ліфтах – найсучасніший інноваційний варіант. Це дорогий елемент, але він надійний і якісний, комфортний у використанні. Ніша відкривається після підйому спального місця, що йде від задньої спинки. Газовий ліфт плавно фіксує основу, дозволяє відхилити її для зручного заповнення. Термін експлуатації такого підйомного пристрою – понад 10 років.

Ортопедичний матрац для двоспального ліжка

Ортопедичний матрац для спокійного сну

Якщо ви вибрали найдорожче ліжко з ексклюзивним каркасом, великою нішею для зберігання речей, інноваційним підйомником, але вирішили зекономити на матраці, ви не отримаєте бажаного результату. Тільки якісні матраци з пружинним блоком або гарним наповнювачем забезпечують анатомічно правильне положення хребта. Виробники використовують найсучасніші розробки, щоб досягти максимального ефекту. Застосовують спеціальні спінені матеріали, що можуть запам’ятати контури тіла користувача. Умовно матраци поділяють на дві групи:

  • пружинні – з пружинними блоками різного типу;
  • безпружинні – монолітні й комбіновані.

Конструктивні особливості пружинних виробів залежать від кількості пружин. Більше пружин – міцніша конструкція матраца. Щільність може бути мінімальною – 256 шт. на квадратний метр, середньою – 500 шт./кв. м, максимальною – 1000 шт/кв. м. Вироби високої якості повинні мати не менше 2000 пружин на одне спальне місце. На ринку представлені матраци різної ширини:

  • односпальні;
  • полуторні;
  • двоспальні.

Пружинні ортопедичні матраци ідеально підтримують хребет під час сну. Вони комплектуються залежними або незалежними пружинними блоками. Залежний пружинний блок – це система, в якій при натисканні на одну пружину починають рухатися всі ті, що знаходяться поруч. Для формування додаткових шарів найчастіше використовують пінополіуретан.

Ортопедичний матрац з незалежними пружинами

Матрац з блоком із незалежних пружин – це виріб, в якому кожна пружина не перетинається з іншими, тому що знаходиться в окремому чохлі. Модель з таким наповненням не провисає й не створює ефекту гамака. Для проміжного шару застосовують повсть, кокосову койру та ортопедичну піну.

Монолітними називають вироби, виготовлені з пінополіуретану, латексу, кокосової койри. В комбінованих моделях всі ці наповнювачі чергуються. Комбіновані вироби мають довгий термін експлуатації та вважаються найкомфортнішими моделями.

Правила вибору ортопедичного матраца

Від правильного вибору матраца буде залежать ваше самопочуття, стан опорного апарату, постава та настрій. Якісний виріб повинен забезпечити опору для тіла, яка дасть нормально відпочити й нормалізує кровообіг. Ортопедичний матрац надає точкову підтримку судинам. Під час сну у вас не будуть німіти руки й ноги.

Купуючи матрац, клієнт повинен враховувати:

  • свою вагу;
  • наявність хвороб опорно-рухового апарату;
  • вікові особливості;
  • розмір ліжка;
  • зріст.

Сучасні матраци мають три типи жорсткості: м'які, середні, жорсткі. М'які вироби легко підлаштовуються під форми людського тіла. Для їх наповнення використовують холлофайбер, латекс, пінополіуретан. М'які моделі підійдуть користувачам, у яких не болить хребет. Також на них зручно буде спати літнім людям, що мають проблеми з кровообігом. М’які матраци не тиснуть і не перешкоджають циркуляції крові.

Матраци середньої жорсткості можуть мати латексне наповнення або пружинні блоки. Це універсальні моделі, вони сподобаються всім. Рекомендують купувати такі матраци для дитячої, вони підійдуть тим, у кого активно росте та формується хребет.

Ортопедичний матрац для ідеального відпочинку

Жорсткі моделі виготовлені за стандартами пружинних і безпружинних варіантів. Для прошарку використовують волокна абаки та кокосові плити. Матраци з високим рівнем жорсткості рекомендують для сну людям, що мають зайву вагу. Такі вироби витримують будь-які навантаження. Також корисно спати на жорстких моделях людям з проблемами в комірцевій зоні та грудному відділі хребта. Є ще комбіновані моделі, вони заповнені матеріалами з різною жорсткістю. Для всіх моделей використовують екологічні та гіпоалергенні продукти, які не викликають ніяких нарікань у користувачів.

Головними перевагами ортопедичного матраца є:

  • підтримка тіла в анатомічному положенні;
  • забезпечення розслаблення хребта;
  • гарантія комфортного відпочинку;
  • довгий термін служби;
  • збереження своїх характеристик під час експлуатації.

Щоб купити якісний одно-, двоспальний ортопедичний матрац чи полуторний, зверніться в магазин Брілле. Наші консультанти допоможуть зробити оптимальний вибір.

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар