Меню

Світлодіод, що стирає кордони

Автор: Brille Дата: 23.09.2020 Переглядів: 1011 Коментарі : 0

Світлодіод, що стирає кордони

Сучасні LED технології розвивається в трьох напрямках: 1) менше і яскравіше, 2) більш універсальне, 3) ще більше WOW-ефекту. Пора забути, що LED – це лампочки, адже кордони їх можливостей все більше стираються! І ось тому доказ.

область застосування світлодіодів розширюється, де використовують LED, сучасні LED технології

Чим менше, тим яскравіше

найменший LED, розміри LED, сучасні світлодіоди

Новому світлодіоду Wicop не потрібні рефлектор і лінза. Це перший світлодіод, який не має корпусу навколо чіпа, що робить його одним з найбільш компактних світлодіодів у світі.

Технологія дозволяє виробникам освітлення використовувати більш потужні світлодіоди при більш високих температурах без ризику поломки. Люмінофорна плівка чіпа кріпиться при цьому безпосередньо до поверхні мікросхеми, чим досягається більш точний контроль кольору.

Wicop спеціально розроблений для монтування на невеликі ділянки у виробах, надійність яких принципово важлива і вважається ключем до успіху (медицина, робототехніка, електронна промисловість). Уявіть, які перспективи він відкриває перед ринком освітлювальної техніки! Вже зараз компактні розміри LED дозволяють прикрашати інтер'єри сучасними люстрами, про конструкції яких десять років тому можна було мріяти (наприклад, модель BL-933S/14W NW G ТМ Brille). Але Wicop перевершить будь-які очікування дизайнерів!

де використовують компактні світлодіоди, мікро LED, вбудовані світлодіоди в світильниках сучасні LED в інтер'єрі, інноваційні світильники, наймодніші світильники

LED, чи це ти?

створили гнучкий світлодіод, сучасні гнучкі світлодіоди, світлодіоди можна згинати й різати

Останнє слово техніки і гордість новаторів – гнучкий світлодіод. Двигуном прогресу став зростаючий попит на гаджети. Батьки-творці – дослідники з Техаського університету – зробили все можливе, щоб знайти спосіб згинати, скручувати, різати і кріпити світлодіодну матрицю до різних поверхонь. І у них все вийшло!

У лабораторіях Південної Кореї були проведені необхідні випробування: нові світлодіоди кріпили до пластичних поверхонь та до інших матеріалів, які згодом скручували і м'яли з будь-якою силою і в усіх можливих напрямках. Будь-який вигин і навіть порізка матеріалу не впливали на якості. Корисно те, що такий мікро-світлодіод можна знімати, не пошкоджуючи підкладку, щоб використовувати повторно.

Як скоро можна буде знайти продукцію з Micro LED в магазинах освітлювальної техніки сказати складно. Що не підлягає сумніву, так це постійний попит на моделі світильників, однаково сумісні з класичними та сучасними джерелами світла:

сучасні класичні люстри як альтернатива світлодіодним класичні люстри замість світлодіодних як поєднати класичні люстри і світлодіодні
Люстра BL-971S/5 E14 CH Люстра BKL-681S/5 E14 AB Люстра LK-686S/5 E27 WH

Світло, стиль і музика, музика, музика

Дизайнер Річард Кларксон представив власну версію світильника ТМ Brille та створив модель, з якою можна милуватися барвистим небом, не виходячи на вулицю або балкон. Справжня знахідка для жителів великих міст, які втомилися від виду стін і рекламних щитів з вікна!

світильник з блютуз сучасний світильник з керуванням від смартфона
лед люстра з вибором кольору світіння світильник що змінює колір
Річард Кларксон створив світильники у вигляді хмар, світильники світяться при синхронізації з музикою, лед світильники як хмари

Як і модель W-605/24W (на фото вище); дітище дизайнера – частково освітлювальний прилад, частково скульптурний образ. Світильник Interactive Cloud виготовлений з гіпоалергенного поліефірного волокна. Він виглядає як хмара, яка може освітлити будь-яку кімнату. Але найкрутіша його особливість – це синхронізація з ритмами музики.

Після підключення до смартфону інтерактивна хмара може блимати відтінками червоного, зеленого, синього та фіолетового. У LED хмари також є режим, при якому створюється світловий ефект, що повторює розряди блискавки в грозових хмарах!

Теги: brille, led, лід лампи, технології, модерн, сучасний стиль, хай-тек, дизайн, світлодіоди, історія, лофт, поради, інтер'єр, освітлення, люстри

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу