Меню

6 способів розміщення бра в інтер'єрі будинку

Автор: Brille Дата: 15.07.2020 Переглядів: 1759 Коментарі : 0

Ми так звикли до м'якого світла бра, що, здається, ці світильники були завжди. Зручні, практичні, легко монтуються, не займають багато місця. Багато хто з нас любить проводити вечори за читанням книги чи переглядом фільму, при цьому виключивши основне освітлення, залишивши приглушене світло на стіні. Без настінного світильника вечір не був би таким досконалим.

Пропонуємо вам 6 способів розміщення бра в інтер'єрі вашого будинку.

 1. Над сходами
  Бра над сходами

  Сходи потрібно освітлити, приділяючи велику увагу першій та останній сходинці. Світло на сходах необхідне для уникнення травмування. Кілька бра розміщують на стіні один за одним з рівними проміжками.

 2. Над диваном або кріслом.
  Бра над диваном

  При розміщенні бра над диваном у вітальні візуально виділяється зона відпочинку, розставляються необхідні акценти в інтер'єрі, підкреслюється індивідуальний стиль і смак господарів будинку. Закінчену композицію можна створити, використовуючи люстри, торшери та інші світлові пристрої з однієї колекції.

 3. Біля каміна.
  Бра біля каміна

  Якщо у вітальні є камін, то можна прикрасити стіну над ним, симетрично розмістивши два або більше джерела світла. М'яке світло світильників додасть кімнаті затишку, створить особливу камерну атмосферу, природним чином зонуватиме простір, виділить виграшні сторони обстановки.

 4. Біля ліжка.
  Бра біля ліжка

  У спальні бра розміщують не тільки для того, щоб створити інтимну обстановку, яка сприяє розслабленню, але і для того, щоб перед сном можна було почитати. До того ж, з настінними світильниками інтер'єр виглядає завершеним і стильним.

 5. На кухні.
  Бра на кухні

  На кухні доцільно монтувати світильник в зоні обіднього столу. При додатковому направленому освітленні їжа виглядає апетитніше.

 6. У ванні.
  Бра у ванні

  Ванну кімнату, яка часто виглядає холодною через наявність плитки і скла, бра для ванної роблять візуально теплішою і затишнішою. Розміщують їх, як правило, біля дзеркала, симетрично.

Людська фантазія не має меж, ви можете вигадати й інші способи розміщення бра в інтер'єрі вашого будинку. Аби ваша душа раділа.

Теги: brille, бра, підсвічування, настінні світильники, інтер'єр, дизайн, стиль, модні рішення, поради, монтаж, установка, природне світло, для вітальні, для спальні, для ванної, для кухні, для читання, для дитини, для дитячої, для школяра, світлодіодні світил

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу