Меню

Дві різні сторони однієї медалі: 3D друк світильників і виробництво LED

Автор: Brille Дата: 05.08.2020 Переглядів: 1120 Коментарі : 0
Ви пробували створений 3D принтером салат? Технологія освоює нові території, незабаром друк пиріжків за бабусиним рецептом стане реальністю. Але поки суд та діло, яке положення займає 3D друк на ринку світлотехніки? Ми відповідаємо на це питання.

Можна такий же, але з перламутровими плафонами?

3д друк фото

Послуга 3D друку поступово стає популярною, відкриваючи горизонти, одні лише думки про які підвищують артеріальний тиск будівельників, дизайнерів, промисловців. За розвитком технології пильно стежать, адже недовга та мить, коли новий винахід відомого Чарльза Халла або невідомого Джона Буля зробить прорив в поки скромній галузі і дозволить їй бути привабливою для великих інвесторів. Коли увіллється великий капітал, почнеться революція в усіх сферах виробництва. А поки простіше ходити протоптаною стежкою: купувати те, що вже готове і чекає покупця на прилавку.

Світові бренди світлотехніки запустили послугу друку світильників. Здавалося б, крига скресла і почалися перегони в освоєнні нових земель. Але не так сталося, як гадалося: час іде, а берегів Індії все ще не видно.

Реальність така, що послуга друку існує не завдяки товару, а тому, що знаходиться на хвилі хайпа. Надрукувати все, що ти хочеш – це круто, адже так? Вірно, дуже круто. Але король голий.

Світильники, надруковані на принтері

Якщо коротко і по суті, світовий ринок 3D друку світильників є дорогою, по якій складно їхати швидко. Вона повна ям і ось найбільші з них:

  • Яма 1: скромний вибір. Модельний ряд однотипний, товар створюється з одного матеріалу, його фактура одноманітна, вибір габаритів обмежений.
  • Яма 2: труднощі реалізації. Відсутність товару широкого споживання обмежує дохід.
  • Яма 3: великі витрати. Енергоємне виробництво унеможливлює використання 3D-принтера в промислових масштабах.
  • Яма 4: Брак робочої сили. Подальший розвиток ринку гальмує гострий дефіцит кадрів.
  • Яма 5 як наслідок усього перерахованого вище: надрукований товар – дороге задоволення. Це немов замовити курячий бульйон в ресторані з зіркою Michelin.
легкий світильник надрукований 3д дизайнерські моделі світильників сучасні світильники купити
Люстра KL-200S/3 BL ТМ Brille Люстра BL-107S/1 BLACK ТМ Brille Люстра R-01 119S/3 ТМ Brille

Послуга друку – доля виробників, які готові чекати покупців дуже довго. Але піонерів галузі освітлювальної продукції це не засмучує і не обмежує. Вони швидко знайшли нішу, в якій сподіваються досягти успіху швидше і з більшою ймовірністю.

Мала штучка червінчик, а ціна велика

У 2020 році в Німеччині групі дослідників вдалося виготовити світлодіоди за допомогою струменевого друку. Відкриті вченими двері не ведуть до казкової Нарнії світлодизайна, але для LED промисловості це серйозний прорив. До сих пір не можна було створити з рідкого розчину напівпровідник необхідної якості. Світлодіоди можна було друкувати, але лише з органічної сировини, що робило їх неяскравими. Яскраві LED для лампочок випускаються за іншою технологією, обладнанням, вартістю мільйони доларів. До того ж, в світлодіодах використовуються елементи, виготовлення яких триває роки.

економічна світлодіодна лампочка струменевий друк LED лампочок, адитивні технології
LED лампочки ТМ Brille

Після відкриття стало реальністю масове виробництво друкованих світлодіодів високої яскравості, їх властивості значно вищі. Досягнення скоротить терміни, а також вартість виробництва. Перспективи цього радують, але потрібно набратися терпіння, поки новинка потрапить на ринок.

Так бути чи не бути і, якщо бути, то як?

Гаряченьким бра з-під принтера – бути, сумнівів в цьому не виникає. Залишається відкритим питання, коли саме стане можливим замовлення виробів широкою категорією покупців. Так, щоб це міг зробити кожен зі смартфона, з упевненістю, що результат буде краще за аналог з магазину. Гадати про це не будемо. Нас більше цікавить питання "Як?": як бути сьогодні та що запропонувати покупцям в 2020 році.

магазин освещения, большой выбор светильников, люстр, бра, торшеров, настольных ламп всех стилей

Магазин Brille на Автозаводской, 24

Про конкуренцію від "топографів" говорити зарано. Коли прийде час ділити ринковий пиріг, його вистачить усім, адже освітлювальна техніка – не той продукт, про дефіцит якого варто піклуватися. Продавці послуг 3D друку зроблять ставку на індивідуальний підхід в дизайні товару. Класичний сектор ринку – продавці масової продукції конвеєрного виробництва – дадуть відповідь широким асортиментом моделей, які можна купити тут і зараз. Їх перевага – кінестетичні відчуття: прийди, доторкнись, купи.

ТМ Brille використовує цю перевагу, надаючи широкий вибір товару – тисячі моделей. Ми допомагаємо клієнтам оперативно вирішити їх завдання, грунтуючись на трендах в освітленні. Тому завжди готові запропонувати шукане дизайнерам інтер'єру та бажаючим прикрасити свою вітальню або спальню батьків. Приходьте – і переконайтеся!

Теги: brille, 3д друк світильників, сучасні led, як роблять лід, технології, led, лід лампи, світлодіодні лампи, світильники, люстри, бра, освітлення, інтер'єр

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу