Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Космонавт нічник-проектор з ефектом зоряного неба, чорний колір

  • В наявності: 4
  • Модель:  2178369
Характеристики товара: Вага - 0.3kg / Висота - 125mm / Довжина - 85mm / Матеріал - Пластик / Потужність - 5W / Додаткові характеристики: Технічні особливості - З USB, З пультом / Ширина - 80mm /
Лазерний проєктор галактики у формі астронавта, який тримає зірку у своїх руках, стане не тільки прекрасним нічником, але й захопливою іграшкою для дітей. З його допомогою ви можете принести магію зоряного неба в будь-яку кімнату. Проєктор надає вісім дивовижних зображень космічних просторів, створюючи непередавану атмосферу.
Шолом проєктора рухомий, що дає змогу настроювати кут проєкції на стелі, стінах або інших поверхнях. Голова астронавта здатна обертатися на 360 градусів, забезпечуючи свободу вибору для проєктування зоряного неба.
Керування проєктором максимально зручно: ви можете використовувати кнопку на корпусі для увімкнення, вимкнення та перемикання між режимами. Також доступний пульт дистанційного керування, який дає змогу регулювати колір, яскравість, швидкість миготіння зірок і обертання галактичних туманностей. Ваші вироби можуть бути індивідуально налаштовані, щоб створити бажану атмосферу.
Цей лазерний проєктор ідеально підходить для використання в спальні, ігровій кімнаті, домашньому кінотеатрі або навіть на вечірках. Ваші вечори стануть неповторними, а ваші діти будуть у захваті від засинання під чарівним зоряним небом.
Характеристики товара
Вага 0.3kg
Висота 125mm
Довжина 85mm
Матеріал Пластик
Потужність 5W
Додаткові характеристики
Технічні особливості З USB, З пультом
Ширина 80mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також